Jak vytvořit do 14 dní fungující prodejní web
i bez programátora a grafika, abyste mohli prodávat a vydělávat i když nejste zrovna online?


Katastrofou většiny dnešních webů je, že se nedají jednoduše spravovat, vypadají strašlivě, neplní svou funkci, editace je pomalá a ještě to stojí moc peněz. Znáte to? Kvůli každé změně barvy na webu čekáte několik dní a pak to stojí několik stovek. Chcete dát na web formulář a webmaster řekne, že to nejde a když chcete pár drobných změn, máte pocit, jako kdybyste chtěli ze slona udělat žirafu. Je to nemožné, nebo to trvá příliš dlouho.

Vytvářet profesionální webové stránky bylo prostě vždycky náročné a běžný podnikatel nemá čas ani peníze se tomu věnovat s úsilím, které by přineslo kýžené výsledky, i když ví, že v dnešní době je bez webových stránek jako bez ruky,bez nohy.

Až do dnešního dne...

Jde to i bez dlouhého čekání
na Vašeho webmastera a bez nehorázných cen

Světlo světa spatřila nová moderní verze aplikace Mio Web 2.0, ve které máte za pár hodin vytvořené stránky k obrazu svému, i když jste do dnešního dne uměli na webu jen vyhledávat informace na Googlu a používat Facebook.

Vytvořte si moderní web, který uspokojí všechny potřeby Vašeho podnikání! Díky jednoduchému uživatelskému rozhraní metodou drž a táhni element kam potřebuješ, si hravě zvládnete web vytvořit sami, jako kdybyste stavěli puzzle, aniž byste museli něco programovat nebo složitě nastavovat.

Textová pole, videa, obrázky, odpočet času, reference, facebook tlačítka, prodejní tlačítka, formuláře, komentáře.... Metodou „drž a táhni“ je umístíte přesně tam, kam potřebujete, dáte jim své nastavení a vzhled podle toho, jak sami potřebujete. 

SAMI NA PÁR KLIKNUTÍ VYROBÍTE SKVĚLÝ:

Firemní nebo osobní web

Vytvořte si klasický web pro budování vaší značky.

Info-podnikatelský web

Pro vaši expertní značku a prodej know-how, konzultací, vzdělávání a online kurzů.

Blog

Získejte pozornost a nové návštěvníky a pište pro ně zajímavé články.

Registrační “Squeeze” stránky

Vstupní stránky pro vaše kampaně včetně webových formulářů a napojení na SmartEmailing a jiné služby.

Prodejní stránky

Jednoduše si vytvořte účinné stránky, kde budete prodávat vaše produkty a služby včetně napojení na platební bránu FAPI.

Členské sekce

Sdílejte se zákazníky placený obsah v uzamčené členské sekci.

Kampaně

Vytvořte tzv. Big Launch video kampaň postavenou na info marketingu pro mega prodej vašeho produktu.

Obsahové stránky

Umístit a vytvořit video stránku, vložit audio mp3 nebo text nebylo nikdy tak snadné.

Webinářové stránky

Uspořádejte vysílání webináře přímo na vašich webových stránkách.

a vše plně responzivní

Připraveno ihned i pro mobilní zařízení, Smartphony, iPhony, iPady, tablety apod.

MioWeb 2.0 VE TŘECH VĚTÁCH

Jednoduchá tvorba krásných webů bez grafika a programátora

Vyberete šablonu webu, blogu a stránky. Nastavíte vzhled. Přidáte texty, obrázky a grafické prvky. Přidáte webový formulář nebo prodejní stránku a máte hotovo. Teď jste schopni si nové stránky vytvářet i upravovat sami a rychle a na nikoho nečekat, až se uráčí.

Nové moderní a často revoluční moduly pro váš online marketing

Napojení na email marketingové služby a automatickou fakturaci. Facebook. SEO nastavení. Webové formuláře. Odkrývání obsahu – evergreen, odpočítávání a časová tlačítka. Big Launch kampaně, komentáře, členské sekce a uzamčený obsah. Mio Web 2.0 aktualizuje a přidává nové moduly, abyste drželi laťku s těmi nejlepšími světovými online marketéry.

Předpřipravené grafické šablony pro různé typy stránek

Chcete mít krásnou stránku na registrace, prodej ebooku nebo online kurzu? Chcete uspořádat webinář a nevíte, jak stránku udělat? Rádi byste blog nebo členskou sekci? Přidat na web reference, vlastnosti produktů, ceník, video, soubor ke stažení. S grafikou ani jak na to se trápit nemusíte. Prostě vyberete šablonu nebo daný prvek. Nový Mioweb má grafické návrhy různých stránek, které jsou kompletně v češtině. Vyměňte pouze texty, změňte si barvičky, vyměňte logo a vaši novou stránku můžete mít za pár minut plně funkční.

Mio Web 2.0 je nejsnazší způsob na českém a slovenském trhu vytvářet nejmodernější webové stránky pro Vaše online podnikání 
a to bez technických a grafických znalostí!

Jsem nadšená. Konečně nemusím otravovat grafika s každou prkotinou a nový blog PodnikameSrdcem.cz jsem dokázala graficky nastavit a vytvořit úplně sama. S MIOwebem je radost pracovat, většina věcí je intuitivní a sama jsem byla až překvapená, jak mi web roste hezky pod rukama.

Stanislava MrázkováExpertka na online marketing

Chci zde veřejně ocenit práci Martina. Již jsem za 10 let vyzkoušel všechno možné a utratili jsme za programátory skoro 200 tisíc, aniž bychom byli spokojeni. Za tu dobu jsem našel pouze jediný systém, který byl "uživatelský přátelský", jak říká Apple, avšak nebyl zase použitelný pro internetové kampaně. TOTO JE DRUHÝ systém uživatelsky přátelský a navíc splňující vše, o co jsem 10 let usiloval!!! Děkuji!

Tomáš Kašpar

Už vám někdo řekl, že je MioWeb (a jeho tvůrce) geniální? Pokud ano, tak nelhal. 🙂 Díky Martine

Aleš Drnovský

Trápil jsem se pár měsíců s Optimizepressem a přechod na Mioweb vnímám jako přesednutí z trabantu do Porsche:-) Přiznám se, že nebýt záruky vrácení peněz, asi bych se ještě vztekal u Optimizepressu, ale po už 10 minutách práce s Miowebem jsem měl jasno, že peníze zpět určitě chtít nebudu:-) Mioweb má na to dobýt celý svět:-)

Ivo Vávra

Stránky vlastnoručně vytvořené našimi klienty v MioWebu

50% SLEVA PLATÍ JEN PRO ÚČASTNÍKY TOHOTO PROGRAMU A MŮŽE BÝT KDYKOLIV UKONČENA!

Pokud si chcete vytvořit Váš nový web a mít nejmodernější nástroj pro jeho tvorbu, využijte této jedinečné nabídky.
Tato akční cena je kapacitně omezená.

Nic neriskujete, protože na MioWeb 2.0 se vztahuje 100% garance vrácení peněz.

MioWeb START
5.990 Kč
2.990 Kč
Jednorázově
Možno použít na jednom webu
Vizuální editor k tvorbě obsahu webu
Napojení se SmartEmailingem a FAPI
Možnost tvorby blogu
Podpora a aktualizace na 1 rok
Přístup do členské sekce na MioWeb.cz
MioWeb Základ neobsahuje moduly pro tvorbu kampaní a členských sekcí. Obsahuje ale veškeré prvky nutné pro jednoduchou a rychlou tvorbu webu a blogu a je proto vhodný pro tvorbu firemních a osobních webů.
MioWeb PREMIUM
23.990 Kč
11.990 Kč
Jednorázově
Neomezené množství webů
Vizuální editor k tvorbě obsahu webu
Napojení se SmartEmailingem a FAPI
Neomezené množství členských sekcí
Neomezené množství kampaní
Možnost tvorby blogu
Podpora a aktualizace na 1 rok
Přístup do členské sekce MioWeb.cz
MioWeb Info obsahuje vše co potřebujete k prodeji vašich produktů nebo služeb a je vhodný pro zkušené infopodnikatele, kterým nestačí jen pár webů.

Poznámka: Zakoupené licence lze použít pouze k osobnímu použití. Nelze je dále prodávat nebo pomocí nich vytvářet weby jiných osob. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Nejčastěji kladené otázky

Platí se Mio Web 2.0 pravidelně každý měsíc/rok nebo jen jednorázově?

Máme pro Vás dobrou zprávu: Mio Web 2.0 si zakoupíte jednorázově a pak je navždy Váš. Žádné měsíční/roční poplatky za využívání jako to mají některé konkurenční systémy. Pouze podpora a aktualizace jsou zpoplatněny ročním paušálem. První rok je zdarma a potom si je můžete a nemusíte prodloužit.

Co se stane po roce, když mi vyprší aktualizace a podpora?

Web nebo weby, které jste si vytvořili na MioWebu budou samozřejmě fungovat dále a budete s nimi moc normálně pracovat. Pokud budete chtít, tak si budete moct podporu i aktualizace prodloužit na další rok za roční poplatek.

Jak to vlastně funguje? Co dostanu po zaplacení?

MioWeb 2.0 je šablona pro WordPress. To znamená že pozaplacení dostanete soubor s touto šablonou, který si potom můžete nainstalovat na svůj hosting kde máte nainstalovaný WordPress. Nejedná se tedy o online službu, kdy si vytváříte stránky u nás.

Poskytnete mi technickou podporu, když si v MioWebu 2.0 nebudu s něčím vědět rady?

Samozřejmě! Náš přátelský tým podpory je Vám plně k dispozici.V případě jakýchkoliv dotazů týkající se Mio webu 2.0 nás neváhejte kontaktovat na info@mioweb.cz. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv Vaše dotazy či připomínky.

Co všechno potřebuju k tomu abych mohl s MioWebem pracovat?

MioWeb 2.0 je WordPress šablona kterou je potřeba nainstalovat na svůj hosting. Před tí než budete moc pracovat s MioWebem si tedy potřebujete zařídit svou doménu a hosting. Na hosting je potřeba nainstalovat wordpress a aktivovat na něm MioWeb. Při zakoupení obdržíte přístup do členské sekce, kde naleznete videonávody jak si vše krok za krokem zařídit a nainstalovat.

Kdo má přístup k mému obsahu, když si postavím web na Mio Webu 2.0?

Jelikož máte šablonu MioWeb 2.0 postavenou na redakčním systému WordPress, který je na Vašem vlastním hostingu, máte k webu přístup jen Vy a lidé, kterým tento přístup Vy sami vytvoříte.