Mioweb je aplikace pro podnikatele, kteří si chtějí jednoduše vytvořit web přinášející výsledky a mít ho pod kontrolou. Bez programování. Zjistit více o Miowebu.

I vy dnes můžete podnikat odkudkoliv, třeba i z pláže

I vy dnes můžete podnikat odkudkoliv, třeba i z pláže

Láká vás nomádský život. Nebo chcete posunout podnikání na jinou úroveň. A konečně automatizovat podnikání. Pokud jste si dali předsevzetí, zvýšit příjmy a vydělat letos svůj první milion, pak kurz Podnikání z pláže od Stáni Stiborové může být vhodný právě pro vás.

Cílem je naučit lidi podnikat online a stát se nezávislým. Nyní máte možnost se do 21.1. přihlásit. Další možnost bude až v roce 2020, protože se kurz otevírá jen jednou ročně, tak s rozhodnutím neotálejte.

Co se v kurzu naučíte?

V kurzu se naučíte jak správně postavit web na MioWebu,  možná již někteří z vás web mají. Narazíte však na poznatky, které vám ho pomohou vylepšit.

Dále se naučíte správně psát články, které jsou nedílnou součástí webu. Díky blogu přivedete na web potenciální klienty. A zvednete si návštěvnost na webu a tím i možné nákupy.

Kromě článků si napíšete vlastní ebook, pro sběr kontaktů. Nebo rovnou získáte motivaci pro napsání vlastní knihy. Nebo prodejního ebooku.

Tím to, ale nekončí, nejdůležitější částí je zpracování strategie prodeje. Podíváte se na to, jak správně vést marketing a to nejen email marketing, ale i marketing pro sociální sítě.

Pokud jste v tomto začátečníci, není čeho se bát. Vše projdete postupně.

To, co dělá nomádění tím čím je, je automatizované prodávání díky webu. Možná právě po tomto kurzu budete moci bez stresu vzít rodinu na dovolenou aniž by se vaše podnikání zhroutilo.

Co tedy získám přihlášením do kurzu?

Kromě již výše zmíněných informací. A 8 týdnů intenzivního kurzu. Získáte časově neomezený přístup k materiálům i jejich aktualizacím. To znamená, že se vždy k danému tématu můžete vrátit a díky tomu postupovat vlastním tempem.

Dále získáte přístup do uzavřené facebookové skupiny lidí, spolužáků, kde můžete vše konzultovat a vzájemně se motivovat.

Novinkou letošního kurzu je lákavá výzva, která bude upřesněna během kurzu. Stáňa výherci zajistí podporu celé své databáze čítající přes 35 tisíc lidí. To je velká motivace – propagace zdarma s nevyčíslitelnou cenou.

Vyplatí se absolvovat kurz?

Samozřejmě vše záleží na vás, vašem přístupu a odhodlání. Na kurzu dostanete návod jak na to. A pokud se do toho pustíte nestojí vám nic v cestě.

Kurzy běží již od roku 2015 a tak může Stáňa sledovat vývoj svých studentů, tedy má přehled o úspěšnosti. Někdy až v druhém roce podnikání ti, kteří na této cestě vydrží a trpělivě postupují vpřed, začínají vydělávat i desetitisíce měsíčně, statisíce ročně a ti nejlepší slaví i své první půl miliony za rok.

Výhodou online kurzu, je že vám nic neunikne, protože se máte možnost soustředit a jednotlivé bloky si opakovat. Díky facebookové skupině máte možnost vše konzultovat.

Nyní je na vás zda hodláte překonat své strachy a odhodláte se posunout se vpřed. Tento kurz Podnikání z pláže, by právě  mohl být tím důvodem proč se do toho letos pustit. A něco změnit. Přejeme hodně štěstí v podnikání a překonávání překážek.

Zjistit více o kurzu a přihlásit se >>

 

Katka pečuje o celý projekt MioWebu a jeho tým. Miluje spolupráci a brainstorming. A taky počítače a techniku jako takovou. Návody otevírá až v nouzi nejvyšší.

Jak jednoduše digitalizovat podnikání

Získejte přístup k unikátní sérii videí, která vám ukáže, jak převést podnikání na internet a jednoduše prodávat. Udělejte si jasno, jak využít internetu a moderních technologií pro úsporu času a lepší (nejen) obchodní výsledky.

Komentáře
  1. Theresa napsal:

    Velmi užitečný článek, který mi pomůže pochopit mnoho problémů.123movies

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů