CENÍK MIOWEBU

Koupí MioWebu nic neriskujete, protože se
na něj vztahuje 100% garance vrácení peněz.

START
5.990 Kč
Jednorázově
1 web
Vizuální editor k tvorbě obsahu webu
Napojení se SmartEmailingem a FAPI
(aplikace nejsou v ceně)
Možnost tvorby blogu
Podpora a aktualizace na 1 rok
OBJEDNAT
MioWeb Start neobsahuje moduly pro tvorbu kampaní a členských sekcí. Obsahuje ale veškeré prvky nutné pro jednoduchou a rychlou tvorbu webu a blogu a je proto vhodný pro tvorbu firemních a osobních webů.
PREMIUM
23.990 Kč
Jednorázově
Neomezeně webů
Vizuální editor k tvorbě obsahu webu
Napojení se SmartEmailingem a FAPI
(aplikace nejsou v ceně)
Tvorba členských sekcí
Tvorba prodejních kampaní
Možnost tvorby blogu
Podpora a aktualizace na 1 rok
OBJEDNAT
MioWeb Premium obsahuje vše co potřebujete k prodeji vašich produktů nebo služeb a je vhodný pro zkušené infopodnikatele, kterým nestačí jen pár webů.

Poznámka: Zakoupené licence lze použít pouze k osobnímu použití. Nelze je dále prodávat nebo pomocí nich vytvářet weby jiných osob. Uvedené ceny jsou bez DPH.

CENY PODPORY A AKTUALIZACÍ

Při zakoupení jakékoli verze MioWebu je první rok podpory a aktualizací v ceně.
V dalších letech bude na vás, zda si tyto služby předplatíte za ceny (bez DPH) uvedené níže.

Podpora a aktualizace pro

MioWeb 2.0 START

990 Kč/rok

Podpora a aktualizace pro

MioWeb 2.0 BUSINESS

1.990 Kč/rok

Podpora a aktualizace pro

MioWeb 2.0 PREMIUM

3.990 Kč/rok

Jsem nadšená. Konečně nemusím otravovat grafika s každou prkotinou a nový blog PodnikameSrdcem.cz jsem dokázala graficky nastavit a vytvořit úplně sama. S MioWebem je radost pracovat, většina věcí je intuitivní a sama jsem byla až překvapená, jak mi web roste hezky pod rukama.
Stanislava Mrázkováwww.stanislavamrazkova.cz

Nejčastěji kladené otázky

Platí se Mio Web 2.0 pravidelně každý měsíc/rok nebo jen jednorázově?

Máme pro Vás dobrou zprávu: Mio Web 2.0 si zakoupíte jednorázově a pak je navždy Váš. Žádné měsíční/roční poplatky za využívání jako to mají některé konkurenční systémy. Pouze podpora a aktualizace jsou zpoplatněny ročním paušálem. První rok je zdarma a potom si je můžete a nemusíte prodloužit.

Co se stane po roce, když mi vyprší aktualizace a podpora?

Web nebo weby, které jste si vytvořili na MioWebu budou samozřejmě fungovat dále a budete s nimi moc normálně pracovat. Pokud budete chtít, tak si budete moct podporu i aktualizace prodloužit na další rok za roční poplatek.

Jak to vlastně funguje? Co dostanu po zaplacení?

MioWeb 2.0 je šablona pro Wordpress. To znamená že pozaplacení dostanete soubor s touto šablonou, který si potom můžete nainstalovat na svůj hosting kde máte nainstalovaný Wordpress. Nejedná se tedy o online službu, kdy si vytváříte stránky u nás.

K jakému typu stránek je MioWeb vhodné použít? Je vhodný pro Eshop?

MioWeb 2.0 je vhodný k tvorbě klasických osobních nebo firemních webů a prodejních stránek, kdy prodávate například ebook nebo jen pár produktů. Taky je vhodný k tvorbě velkých kampaní nebo členských sekcí. Není však vhodný například pro eshopy, realitky, autobazary a jiné "katalogové" weby, kdy je obsah vytvářen na základě databáze produktů.

Co všechno potřebuju k tomu abych mohl s MioWebem pracovat?

MioWeb 2.0 je Wordpress šablona kterou je potřeba nainstalovat na svůj hosting. Před tí než budete moc pracovat s MioWebem si tedy potřebujete zařídit svou doménu a hosting. Na hosting je potřeba nainstalovat wordpress a aktivovat na něm MioWeb. Při zakoupení obdržíte přístup do členské sekce, kde naleznete videonávody jak si vše krok za krokem zařídit a nainstalovat.

Poskytnete mi technickou podporu, když si v MioWebu 2.0 nebudu s něčím vědět rady?

Samozřejmě! Náš přátelský tým podpory je Vám plně k dispozici.V případě jakýchkoliv dotazů týkající se Mio webu 2.0 nás neváhejte kontaktovat na info@mioweb.cz. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv Vaše dotazy či připomínky.