PŘEDSTAVUJEME VÁM NEJNOVĚJŠÍ GENERACI MioWebu, VERZI 3.0

NYNÍ JE TVORBA WEBU S JEŠTĚ VĚTŠÍ LEHKOSTÍ

Lednové novinky v MioWebu

Začátkem ledna jsme vydali další z aktualizací MioWebu. Přináší s sebou opět řadu skvělých novinek, o které jste si psali nebo jsme je sami vymysleli, takže se máte rozhodně na co těšit. Pokud jste zatím nové funkce a rozšíření neobjevili a neprozkoumali, tady najdete kompletní přehled včetně ukázkových videí.

Za nás je číslem jedna vylepšení funkcí pro webináře a kampaně, kdy při kombinaci několika elementů můžete nastavit vysílání evergreen webinářů. Na své si přijdou klienti využívající e-shop, kteří nyní mohou využít možnosti exportovat XML feedy pro srovnávače, což je jedna z funkcí, po které jste dlouho volali. A to není všechno.

Tak pojďte objevovat MioWeb s námi.

Rozšíření možností nastavení elementu VIDEO

Element video se kromě jiného používá velmi často k přehrání živého vysílání webinářů nebo jejich záznamů. Proto jsme do jeho nastavení přidali novou funkci, která znemožní na video kliknout. Video tak  není možné zastavit, posunout, ani se prokliknout na YouTube.

Při otevření stránky na počítači se video spustí automaticky po načtení stránky. Na mobilních telefonech bude zastavené a spustí se až po kliknutí.

Nový element PROMĚNLIVÉ DATUM

Chcete uživatelům svých kampaní říct, že třeba na zakoupení produktu mají jen pár dní? Co takhle jim zobrazit datum, kdy akce končí a dokonce i čas. Samozřejmě bez ohledu na to, kdy uživatel do kampaně vstoupí. Právě tuto funkci nabízí zbrusu nový element PROMĚNLIVÉ DATUM.

Element ODPOČET nové generace

Psali jste si o vylepšení, které nový element Odpočet přináší i do vašeho webu. Chcete vytvořit kampaň, ve které má uživatel třeba jen půl hodiny na provedení akce? Dnes už to není problém.

Začátek odpočtu už nemusí být jen od půlnoci téhož dne. Odpočet může běžet od okamžiku vstupu do kampaně i začátku dne.

A teď se podívejte, co vykouzlíte, když spojíte sílu těchto tří elementů dohromady.

Pomocí vhodné kombinace nastavení můžete vysílat evergreeen webináře.  Stačí vám k tomu jen MioWeb a SmartEmailing. Přinášíme vám video s kompletním návodem na nastavení i článek v naší nápovědě. Těšíme se, že nám dáte vědět, jak se vám tahle vychytávka líbí.

Pokud byste tuto funkci rádi využili, ale máte nižší tarif bez modulu kampaní, neváhejte nám napsat na podpora@mioweb.cz. Rádi vám nabídneme možnosti rozšíření vašeho tarifu.

Napojení na srovnávače cen

MioWeb Eshop už umí generovat XML feedy pro oblíbené srovnávače cen heureka.cz a zbozi.cz. To znamená konec otravnému ručnímu vyplňování údajů. Odkazy na XML feedy najdete v nastavení eshopu.

Možnost nastavení velikosti loga

Právě jste si v nastavení webu vložili své logo a zdá se vám moc velké? V MioWebu si už můžete jednoduše nastavit jeho velikost.

Pokud chcete, aby bylo logo nádherně ostré i na Retina a 4K monitorech, nahrajte jeho obrázek v dvojnásobné velikosti a v nastavení zadejte skutečnou velikost. Jak jednoduché.

Nové fonty

Mezi výchozími fonty, které MioWeb nabízí, nově najdete dva nové – Pacifico a Allura. A pokud vám přesto nabídka fontů v MioWebu nedostačuje, připomínáme možnost vložit vlastní google font.

fonty

Oprava překlepů ve webových formulářích

Pokud používáte formuláře ze SmartEmailingu, možná už víte o jedné z jeho novinek. Umí automaticky opravovat překlepy v e-mailové adrese. MioWeb samozřejmě není pozadu a tuto funkci podporuje.

Rok 2018 ve znamení velkých změn

Když už jsme u těch novinek, viděli jste už video s představením nové generace MioWebu 3.0? Jsme nadšeni z toho, co všechno nový MioWeb bude umět. Okamžitě uvidíte změny prováděné v nastavení, což vám přinese jednodušší, pohodlnější a rychlejší editaci a ve výsledku více radosti a zábavy při tvorbě vašich webových stránek.

Napište nám do komentářů, která z novinek je pro vás ta nej.

A pokud zatím nepatříte do skupiny našich klientů, můžete si všechny z uvedených funkcí a mnoho dalšího vyzkoušet ve zkušební verzi na 14 dní zdarma. Jednoduše se zaregistrujte tady.

Pomáhá podnikatelům tvořit moderní weby, které budují vztah s návštěvníky a díky tomu snadno prodávají. Ale není to jen o krásném a funkčním webu. Každý web má své technické zázemí, bez kterého by nemohl existovat. A to je oblast, se kterou Lukáš lidem pomáhá v rámci týmu MioWebu.

Vytvořte si profesionální web
za pár hodin

Od teď už nepotřebujete programátora.
Web si jednoduše poskládáte sami z desítek připravených obsahových prvků a designových bloků.

Komentáře
 1. Kamil napsal:

  Skvělé novinky. Už se těším, až pro ně najdu uplatnění. Vždy mě baví to zkoušení nového podle vašich videí a návodů. Ta radost, když to funguje. Když se nedaří, podpora mi ochotně poradí. Ať se vám daří. Děkuji.

 2. Lukáš Kochrda napsal:

  Hezký den, to nás opravdu moc těší. I nás baví zkoušet nové vychytávky. Jsme rádi, že jste s námi a přejeme Vám mnoho úspěchů s webem. Krásný den, L.

 3. Daniel napsal:

  MioWeb jsem si vyzkoušel v rámci bezplatné 14-ti denní variantě a jsem opravdu nadšen. Ještě tento rok určitě na MioWeb přejdu!
  Jsem fotograf a velký podíl budoucích stránek na Miowebu budou tvořeny elementem „galerie“ a právě v tomto elementu mi chybí možnost, kterou mi nabízí současná platforma mého webu.
  Uvítal bych, pokud by MioWeb dával možnost, aby se po rozkliknutí náhledu fotografie otevřel vyraný snímek v plné velikosti (tak jako nyní) a pod ním by bylo možné zobrazovat základní textové informace k danému obrázku (např. název snímku, popřípadě další text či dokonce jiný element MioWebu).
  Bylo by skvělé, pokud by v tomto duchu podařilo doplnit možnosti elementu „galerie“.
  Děkuji za Vaší skvělou práci a možnosti, které dáváte.

  • Lukáš Kochrda napsal:

   Hezký den Danieli, děkujeme za Vaše skvělé ohlasy a tip na vylepšení. Předám ho kolegům z vývoje k analýze a případnému zapracování do některé z aktualizací. Přijde mi to jako fajn nápad 🙂

 4. Majka napsal:

  Dobrý den,
  proč feed pro Heureku neobsahuje povinnou položku „Category text“? Je možné jednotlivé parametry, které se propisují do feedu, upravovat?
  Díky!

  • Lukáš Kochrda napsal:

   Hezký den, děkujeme za Váš dotaz. Do XML Feedu by se měly propisovat všechny položky, které jsou povinné pro splnění správné validace XML souboru. Během testování jsme samozřejmě prováděli i validaci. Pro jistotu jsem validaci provedl i nyní a XML soubor generovaný MioWebem validní je v pořádku. To se týče obsahu elementů v XML feedu, tak ty se přebírají automaticky z produktů na webu. To jaké elementy se v XML budou vypisovat, ovlivnit přímo v MioWebu není možné. Případné další dotazy prosím pište přímo na naši technickou podporu na podpora@smartselling.cz. Přeji krásný den 🙂

 5. Jarda napsal:

  Dobry den, jak to vypada s miowebem 3.0, slibovali jste na jare a uz se rychle blizi konec jara a zatim nic. Kdy bude nasazen do ostreho provozu?

  • Katka napsal:

   Hezký den, Jardo,

   věřím, že Vám přišel náš poslední e-mail s informacemi.

   Ať se Vám daří!

   Katka

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • NOVINKY E-MAILEM

  Chcete od nás dostávat tipy na články, jak z vašeho webu udělat ten nejlepší prodejní nástroj?

 • NEJČTENĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY