PŘEDSTAVUJEME VÁM NEJNOVĚJŠÍ GENERACI MioWebu, VERZI 3.0

NYNÍ JE TVORBA WEBU S JEŠTĚ VĚTŠÍ LEHKOSTÍ

MioWeb v roce 2018? Tvoří ho tým lidí, kterým přináší práce na internetu radost!

Věříme, že alfou a omegou zdravé firmy jsou lidé, kteří táhnou za jeden provaz, práce je pro ně nejen o vydělávání peněz, ale přináší jim také radost, naplnění a pocit sounáležitosti.

Jsme vděční, že můžeme být součástí týmu MioWebu a každým dnem vstáváme s odhodláním, že dnes můžeme nějakým způsobem pomoct našim klientům na jejich cestě k profesionálnímu a krásnému webu. Kdo se skrývá za značkou MioWeb?

MARTIN Dolenský

Martin je spolumajitelem a hlavním tvůrcem MioWebu. Byl to on, kdo v roce 2013 vytvořil první verzi, která ještě neměla vizuální editor a měla původně jen urychlit a zjednodušit tvorbu vlastních webů. Rok na to už ale měl připravenou verzi s vizuálním editorem.

Martina nejvíce baví vymýšlet nové funkce a vylepšení tak, aby pro vás byla tvorba webu s MioWebem radostí. Momentálně pracuje na úplně nové verzi, které se už nemůžeme dočkat! Jako relax si občas zajde do posilovny nebo na floorball. Rád koukne na dobrý film, přečte si dobrou knížku nebo vycestuje někam do světa.

DAVID Kirš

David je druhým ze spolumajitelů MioWebu a zakladatel firmy SmartSelling a.s. Je aktivní ve spoustě zajímavých projektů, motivuje lidi, jak podnikat online s radostí a lehkostí. Má také několik svatých trojic, které v životě uznává. Ta nejdůležitější je spirit – myšlení – dělání.

Baví ho ukazovat na věci, které dělají v životě a podnikání rozdíl. Je autorem kurzů EmailAcademy, SuperHero Academy a programu Prodej svůj talent, kde předává, jak prostřednictrvím internetu prodávat  know-how, informace a vzdělání.

KATKA Sodomková

Katka je naše pozitivní líderka, která o MioWeb s láskou pečuje. Stará se o to, aby bylo dobře jak klientům, tak lidem v týmu. Věří, že ve spolupráci je síla a že 1+1>2, nejen v podnikání, ale i ve vztazích. Vždy si ráda hledá vlastní cesty, miluje brainstorming a je vděčná za každého, kdo umí to, co ona ne.

Má ráda výzvy, nové věci, logiku, návody nečte a učí se tím, že věci dělá. A když se občas vzdálí od počítače, ráda si dopřeje wellness, výšlap do hor nebo hry s rodinou. A taky dělá skvělé palačinky!

PETRA Bardoňová

Petra v MioWebu pečuje o marketing a komunikaci. Vytváří kampaně, komunikuje navenek i dovnitř. Miluje lidi, život a MioWeb. Dále se věnuje józe, snowboardingu, cestování, umění a všude vždy fotí:-). Je maminkou dvou úžasných dětí a dost často jí uvidíte s čokoládou v ruce. Věří, že štěstí NENÍ muška zlatá!

KÁŤA Pelcová

Káťa v MioWebu pečuje o naše partnery. Baví ji potkávat se s dalšími a dalšími lidmi a hledat s nimi cesty, jak si můžou být navzájem přínosem. Fascinuje ji vše nové. Miluje cestování s batohem na zádech, lehkost tance Port de bras a překvapení, která přináší každý další den. Žije dle hesla Willa Smithe: „Pokud nečiníš život druhého lepším, plýtváš svým časem.“

HONZA Krejčí

Honza je ten důležitý člen týmu, na kterého se můžete kdykoliv s čímkoliv obrátit v rámci technické podpory. Má rád logické věci, pořádek a kdykoliv je někde chaos, rychle ho zkrotí. Radost mu dělají úsměvy na tvářích druhých a srdíčko zaplesá, pokud může někomu pomoct. Volné chvíle tráví s přáteli, rodinou nebo objevuje krásy Modré planety.

LENKA Pukančíková

Lenku odjakživa zajímal svět webových stránek, proto se vrhla do studia HTML kódu a stavby webů a někde na té cestě objevila MioWeb. Ráda neustále něco vysvětluje, proto spojila příjemné s užitečným a začala pracovat na zákaznické podpoře. Ráda zkouší vymýšlet své vlastní recepty, i když se často nepovedou:-), anebo vyrábí vlastní domácí krémy, které pak musí povinně používat celá rodina i členové týmu.

LUKÁŠ Kochrda

Lukáš miluje krásné věci a každá drobnost v jeho životě musí být dokonalá. Tvořit weby vždy bral jako relax. Hrál si. Pak mu došlo, že tohle je ta cesta. Dělat krásné weby, které nebudou jen malebnou vizitkou, ale budou skutečně fungovat a přinášet lidem hodnotu. Každý web má ale své technické zázemí, bez kterého by nemohl existovat. A to je právě ta oblast, se kterou Lukáš jako člen týmu MioWebu lidem pomáhá.

JAKUB Koňas

Jakub se stará o technické pozadí hostingů. Neustále sleduje slabá, nefunkční či neoptimální místa všech automatů, procesů a mechanizmů, které stojí v pozadí Miowebu. Miluje život, dotek, hloubku lidských setkání, přírodu, zdravé vztahy. Hledí užasle na každodenní zázraky života. Má slabost pro pořádek, čistotu a efektivitu v rovině technické i soužití mezi lidmi, kterou otiskává do technologií, procesů a lidí.

FILIP Sedláček

Filip je jeden z programátorů MioWebu. Má rád naprostou upřímnost, neustále musí vědět proč něco dělá, nikdy nedělá nic naoko nebo povrchně. Dává zároveň prostor i ostatním, aby taky stíhali jednat sami ze sebe a nesnažili se jenom splnit cíl někoho jiného. Týká se to i programovací práce, kde chce dobře rozumět tomu, co dělá, nedělat nic metodou pokus omyl, tvořit kvalitu.

Jsme tady pro vás. Každý den. Vytvořte si profesionální web za pár hodin. Vyzkoušejte ZDARMA na 14 dní nejnovější verzi MioWebu a zažijte i vy ten pocit z tvorby vlastních webových stránek s radostí a hravostí.

Láká vás náš svět a rádi byste se stali jeho součástí? V následujících týdnech budeme v souvislosti s přípravami nového editoru potřebovat do týmu pár lidi na externí spolupráci, např. na tvorbu nové nápovědy. A možná máte sami nápad, čím byste našemu týmu mohli přispět. Napište nám, v čem jste výjimeční a čím byste rádi náš tým obohatili. Žijeme ve zrychlené době plné změn a nic není nemožné. Naštěstí!

Petra v MioWebu pečuje o marketing. S ostatními členy týmu snů vytváří kampaně, komunikuje navenek i dovnitř. Miluje jógu, snowboarding, cestování a život. Je maminkou dvou úžasných dětí a dost často ji uvidíte s čokoládou v ruce :-)

Vytvořte si profesionální web
za pár hodin

Od teď už nepotřebujete programátora.
Web si jednoduše poskládáte sami z desítek připravených obsahových prvků a designových bloků.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • NOVINKY E-MAILEM

    Chcete od nás dostávat tipy na články, jak z vašeho webu udělat ten nejlepší prodejní nástroj?

  • NEJČTENĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY