PŘEDSTAVUJEME VÁM NEJNOVĚJŠÍ GENERACI MioWebu, VERZI 3.0

NYNÍ JE TVORBA WEBU S JEŠTĚ VĚTŠÍ LEHKOSTÍ

Najděte ty pravé zákazníky, kteří budou z vaší značky nadšeni, díky aplikacím SocialSprinters

Máte pocit, že je čím dál tím těžší získávat kontakty od vašich potenciálních klientů, protože konkurence každým dnem roste? Možná se ptáte, jestli to má celé vlastně ještě smysl. Ať už je Váš obor podnikání jakýkoli, stále platí, že e-mail marketing je důležitý nástroj v online podnikání, a budování databáze nezbytnou nutností.

Je ale pravda, že staré marketingové strategie už nemusí být tak účinné, a je potřeba neustále přemýšlet nad tím, co vlastně naši potenciální klienti chtějí a jak je zaujmout. Ukazuje se, že budoucnost leží například v drobných soutěžích nebo testech, do kterých se klient může zapojit po zanechání e-mailu.

Jestliže hledáte cestu, jak oslovit širší skupinu lidí a najít ty pravé zákazníky, kteří budou nadšení z vaší značky, nebojte se vyzkoušet nové metody, jak je oslovit. Skvělým řešením je používat aplikace SocialSprinters, které budou vaše fanoušky bavit, protože je doslova vtáhnou do hry. Dosud bylo možné tyto aplikace využít pouze na Facebooku. Protože vám chceme nabídnout nové způsoby vytváření obsahu na webu, můžete je nyní nově vložit i na MioWeb. Díky tomu bude vytváření moderních marketingových strategií, které přinášejí výsledky, hračka.

Co přesně SocialSprinters nabízí?

Cílem aplikací, za nimiž stojí Tomáš Mužík, je mimo jiné nabídnout vašim potenciálním klientům interaktivní obsah a navázat tak s nimi komunikaci snadno a přirozeně.

Tomas Muzik

Jakmile se návštěvník webu zapojí například do soutěže, zanechá na vašich stránkách svůj kontakt a díky tomu s ním můžete začít budovat vztah. Jednou z oblíbených aplikací pro soutěže je beze sporu Kolotoč štěstí. Výhodou je, že výsledky soutěže se vyhodnocují automaticky, takže se nemusíte zabývat ručním losováním. Aplikace zařídí vše za vás.

Kromě soutěží můžete na web vložit také dotazníky, testy nebo průzkumy. Jedná se o výborný způsob, jak získávat kontakty od potenciálních klientů. Mimo to SocialSprinters nabízí také aplikace jako jsou přehledný jídelní lístek, produktový katalog nebo adventní kalendář.

socialsprinters

A mnoho dalších aplikací se pro vás teprve chystá. Můžete se těšit například na rezervační kalendář, hlasování nebo aukce. Kompletní seznam aplikací a možnost registrace najdete zde>>.

A jak konkrétně SocialSprinters s MioWebem propojit?

 1. Prvním krokem je zřídit si u SocialSprinters účet, můžete využít nabídku na 14 dní za 1 Kč.
 2. Následně si v účtu zvolte libovolnou aplikaci a po jejím vytvoření a uložení zkopírujte kód pro vložení.
 3. Nyní si otevřete MioWeb, klikněte na Přidat element. V záložce Sociální sítě najděte ikonku pro SocialSprinters.
 4. Nyní už stačí jen vložit zkopírovaný odkaz a uložit.

Jak aplikace používat?

 • Soutěže a další aplikace na získávání kontaktů je dobré používat s rozmyslem, protože i zajímavý obsah se návštěvníkům přejí, pokud se s ním setkávají často.
 • Aplikace používejte pouze tehdy, pokud můžete nabídnout zajímavé odměny, například slevu na nějaký produkt nebo zaslání knihy zdarma, případně nějakou jinou výhodu.
 • Nezapomeňte zákazníky na soutěž na webu upozornit například e-mailem nebo na sociálních sítích a vysvětlit jim, jak mají při soutěžení postupovat.
 • Kontakty z aplikací ukládejte do aplikace, která je k tomu určená, abyste s nimi mohli později pracovat. Můžete pro to využít SmartEmailing, který lze na SocialSprinters také napojit.
 • Nemusíte cílit vždy na nové zákazníky, do hry o odměny můžete samozřejmě zapojit i vaše stávající zákazníky a budovat si tak vzájemný vztah.

Máme radost, že vám prostřednictvím spojení se SocialSprinters můžeme nabídnout další zajímavé rozšíření pro vaše webové stránky. Díky novým aplikacím tak získáte zase něco navíc pro své klienty, kteří si vás tak snadněji zapamatují, a to je v dnešní době určitě klíčová věc.

Lenku odjakživa zajímal svět webových stránek, proto se vrhla do studia HTML kódu a stavby webů a někde na té cestě objevila MioWeb. Ráda neustále něco vysvětluje, proto spojila příjemné s užitečným a pečuje o klienty MioWebu. Svou kreativitu uplatňuje při psaní článků nebo e-booků.

Vytvořte si profesionální web
za pár hodin

Od teď už nepotřebujete programátora.
Web si jednoduše poskládáte sami z desítek připravených obsahových prvků a designových bloků.

Komentáře
 1. Cialischeap napsal:

  Parádní článek! Děkuji. 🙂cialis cheap

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • NOVINKY E-MAILEM

  Chcete od nás dostávat tipy na články, jak z vašeho webu udělat ten nejlepší prodejní nástroj?

 • NEJČTENĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY