Objednávka MioWeb 2.0 UPGRADE 
se slevou

Při upgradu na vyšší verzi získáte:

Upgrade z verze START na BUSINESS

 • 5 licencí pro 5 webů

  Na vašem účtě vám přibydou 4 nové licence a vaše stávající licence se upgraduje, tak aby bylo všech 5 licenví ve verzi BUSINESS.
 • Členské sekce a kampaně

  S verzí BUSINESS budete moci na všech svých webech vytvářet členské sekce s bonusovým obsahem pro své klienty a kampaně na podporu prodeje svých služeb nebo produktů.

Upgrade z verze START na PREMIUM

 • Neomezený počet webů

  Na vašem účtě vám přibyde 25 nových licencí. Pokud vám licence dojdou, stačí nám napsat a my vám přidáme další. MioWeb tak můžete používat na neomezeném počtu svých webů.
 • Členské sekce a kampaně

  S verzí PREMIUM budete moci na všech svých webech vytvářet členské sekce s bonusovým obsahem pro své klienty a kampaně na podporu prodeje svých služeb nebo produktů.

Prodloužení podpory a aktualizací na další rok

 • Podpora a aktualizace na další rok

  Další rok vám budeme k dispozici na telefonu, mailu i v členské sekci. Dále budete moci kdykoliv MioWeb aktualizovat. Pokaždé, když vydáme novou verzi MioWebu, objeví se vám nové funkce, elementy a šablony ihned k použití na vašich webech. V dalším roce pak bude tato služba zpoplatněna částkou 1.990/rok resp. 3.990/rok dle vašeho cílového tarifu. Tato služba je však volitelná a její vypovězení nijak neovlivní obsah vašeho webu jako takového.

30 DNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Nic neriskujete, protože tak jako na každý náš produkt, tak i na MioWeb 2.0 se vztahuje 100% garance vrácení peněz. 30 dní máte na to, abyste vše vyzkoušeli a použili. Pokud zjistíte, že MioWeb není pro vás, vaše peníze dostanete zpět.

Potřebujete pomoc?

Napište nám na viktor@mioweb.cz

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme. Pokud vidíte tuto nabídku a NEvlastníte MioWeb START,
napište na výše uvedený email, nebo raději hned zavolejte na 777 800 434.