MioWeb 3.0

Ceny aktualizací a podpory pro doživotní licence

START

1 licence

1490 Kč

1803 Kč s DPH / rok

BUSINESS

5 licencí

2990 Kč

3618 Kč s DPH / rok

PREMIUM

neomezeně licencí

5990 Kč

7248 Kč s DPH / rok

Ceny jsou platné od 15.12.2018

Datum konce platnosti aktualizací a podpory u svých licencí najdete v členské sekci MioWebu v záložce Moje weby. Pokud neznáte heslo, tak si vygenerujte nové zde.

Často kladené dotazy

Rozklikněte si otázku níže, která vás zajímá.
Pokud zde nenajdete odpověď, napište nám na podpora@mioweb.cz

Co se změní na mém webu s MioWeb 3.0

S aktualizací webu na verzi 3.0 váš web navenek zůstane stejný, nemusíte se bát. Změní se jen ovládání webu pro administrátora, které je intuitivnější a jednodušší. Také vám přibudou nové funkce a možnosti, které můžete na svém webu využít.
Jakmile bude k dispozici MioWeb 3.0 (což bude před Vánoci), tak vám dáme vědět a také od nás dostanete postupy, aby aktualizace proběhla hladce.

Jsou aktualizace a podpora povinné?

Nikoliv, jen doporučené. Nejen proto, že získáváte průběžně nejmodernější funkce, elementy a potřebné opravy, ale především zajišťujeme kompatibilitu s platformou WordPress, na které MioWeb běží.

Jak to bude s novými funkcemi a podporou, když neprodloužím?

Přestane se vám objevovat modré tlačítko “nová verze MioWebu” a ztratíte tak přístup k novým funkcím, vzhledům, grafice a šablonám. A hlavně nezískáte verzi 3.0. MioWeb neustále vyvíjíme a zhruba 1 - 2x do měsíce zveřejňujeme novou verzi. Přehled o aktualizacích najdete kdykoliv zde.
Přijdete i o možnost nám napsat nebo zavolat kdykoli si nevíte rady, nejste si jisti, kam kliknout nebo něco nefunguje.

Co se stane s mými weby, pokud neprodloužím?

Vaše weby zůstanou tak jak jsou. Licence MioWebu máte napořád, takže dokud si budete platit hosting, weby pojedou. Aktualizace se týká pouze šablony webu, ve které weby editujete.

Proč jsou tyto služby zpoplatněny?

Protože kontinuálně zajišťujeme vývoj MioWebu dle nejnovějších trendů a technologií, které se velmi rychle mění. Neustálý vývoj a podpora znamená náklady, které vynakládáme v čase, zatímco platby za vaše licence MioWebu byly jednorázové.