AKCE "50%" SKONČILA 🙁
NYNÍ MŮŽETE OBJEDNAT MIOWEB ZA PLNOU CENU.

Chcete-li být informováni, pokud akci v budoucnu otevřeme, zanechte nám email níže.

Stránky vlastnoručně vytvořené našimi klienty v MioWebu

Nejčastěji kladené otázky

Platí se Mio Web 2.0 pravidelně každý měsíc/rok nebo jen jednorázově?

Máme pro Vás dobrou zprávu: Mio Web 2.0 si zakoupíte jednorázově a pak je navždy Váš. Žádné měsíční/roční poplatky za využívání jako to mají některé konkurenční systémy. Pouze podpora a aktualizace jsou zpoplatněny ročním paušálem. První rok je zdarma a potom si je můžete a nemusíte prodloužit.

Co se stane po roce, když mi vyprší aktualizace a podpora?

Web nebo weby, které jste si vytvořili na MioWebu budou samozřejmě fungovat dále a budete s nimi moc normálně pracovat. Pokud budete chtít, tak si budete moct podporu i aktualizace prodloužit na další rok za roční poplatek.

Jak to vlastně funguje? Co dostanu po zaplacení?

MioWeb 2.0 je šablona pro WordPress. To znamená že pozaplacení dostanete soubor s touto šablonou, který si potom můžete nainstalovat na svůj hosting kde máte nainstalovaný WordPress. Nejedná se tedy o online službu, kdy si vytváříte stránky u nás.

Poskytnete mi technickou podporu, když si v MioWebu 2.0 nebudu s něčím vědět rady?

Samozřejmě! Náš přátelský tým podpory je Vám plně k dispozici.V případě jakýchkoliv dotazů týkající se Mio webu 2.0 nás neváhejte kontaktovat na info@mioweb.cz. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv Vaše dotazy či připomínky.

Co všechno potřebuju k tomu abych mohl s MioWebem pracovat?

MioWeb 2.0 je WordPress šablona kterou je potřeba nainstalovat na svůj hosting. Před tí než budete moc pracovat s MioWebem si tedy potřebujete zařídit svou doménu a hosting. Na hosting je potřeba nainstalovat wordpress a aktivovat na něm MioWeb. Při zakoupení obdržíte přístup do členské sekce, kde naleznete videonávody jak si vše krok za krokem zařídit a nainstalovat.

Kdo má přístup k mému obsahu, když si postavím web na Mio Webu 2.0?

Jelikož máte šablonu MioWeb 2.0 postavenou na redakčním systému WordPress, který je na Vašem vlastním hostingu, máte k webu přístup jen Vy a lidé, kterým tento přístup Vy sami vytvoříte.

Přidejte se do diskuze