MioWeb
v roce 2016

Rok 2016 byl pro nás plný změn, inovací a nových nápadů. Naším cílem bylo, je a bude vyvíjet a neustále vylepšovat MioWeb tak, aby vám přinášel nejen spoustu radosti
při tvorbě webu, ale i hromady nových zákazníků.
Zde je souhrn roku 2016 v několika číslech.

0
Nových webů na MioWebu
0
Nových zákazníků

VÝVOJ MIOWEBU

MioWeb pro vás pořád vylepšujeme a vyvíjíme, tak aby se s ním ještě lépe pracovalo a nabízel vše co by měl obsahovat
moderní web. Ani v letošním roce jsme nezaháleli.

0
Nových nebo upravených řádků kódu
0
Nových verzí
0
Nových funkcí nebo vylepšení

ŠABLONY

I grafici měli v tomto roce co dělat a připravili pro vás nové šablony. Přidali jsme i další vychytávky, jakou je možnost vytváření obsahu pomocí předdefinovaných bloků. To vše s cílem
vaše klikání webu zjednodušit, zrychlit a udělat ještě zábavnějším.

0
Nových šablon webů
0
Nových šablon stránek
0
Předdefinovaných bloků stránky
0
Nových elementů

VAŠE WEBY

Ani vy jste se nenechali zahanbit. Děkujeme, že s MioWebem pracujete, protože nám to dává smysl pokračovat v jeho vývoji. Podívejte se, co jste na MioWebu v roce 2016 sami vytvořili
a pogratulujte si ;)

JSEM GRAFIK, NE KODÉR. ALE RÁD TVOŘÍM JEDNODUCHÝ A ČISTÝ WEBDESIGN

TVORBU WEBU SI
JEDNODUŠE UŽÍVÁM

OBJEVIT PRINCIPY FENG SHUI V ŽIVOTĚ I NA WEBU

KONEČNĚ MŮŽU TVOŘIT WEBY HRAVĚ, PEČLIVĚ A S LEHKOSTÍ

0
Stránek
0
Článků
0
Členských sekcí
0
Členů
0
Prodejních kampaní
Díky MioWebu dnes spouštím nový web ten samý den. Když připočtu ty spousty vychytávek, které jsou v jiných řešeních za příplatek, jednoduché ovládání a suprovou zákaznickou podporu k tomu, upřímně nechápu, proč někdo nemá svůj web postavený na MioWebu.
Martin Kalinaspecialista PPC reklamy, spoluautor kurzu www.znulynasto.cz
Jsem nadšená. Konečně nemusím otravovat grafika s každou prkotinou a nový blog PodnikameSrdcem.cz jsem dokázala graficky nastavit a vytvořit úplně sama. S MioWebem je radost pracovat, většina věcí je intuitivní a sama jsem byla až překvapená, jak mi web roste hezky pod rukama.
Stanislava Mrázkováexpertka na online marketing www.stanislavamrazkova.cz
Šablonu MioWeb jsem začal používat na začátku roku 2015, kdy jsem přišel o webaře. Během pár hodin jsem se v ní zorientoval a zamiloval si ji natolik, že jsem za tu dobu vytvořil desítky webů, jen díky této šabloně. Již nepotřebuji programátora a to mi šetří 25.000 Kč za měsíc.
Mário Roženskýprovozovatel služby na efektivní práci s emaily www.supportbox.cz
Když vidíte, jak vám roste pod rukama něco, co jste si v životě nepředstavovali, že dokážete, je to obrovská dávka energie, která vás nakopává dopředu. Musím přiznat, že jsem byla s každou další vytvořenou stránkou pyšnější.
Michala MěřínskáSpecialistka na ženskou krásu
Čo sa týka MioWebu, som maximálne spokojný. Splnil všetky moje očakávania. Vyhovuje mi administrácia v čestine, všetko je zrozumiteľné a prehľadné. Sú dostupné návody a videá, takže ak človek narazí na nejaký problém, alebo niečo nevie spraviť, može to behom chvílky naštudovať a pokračovať v práci.
Stanislav PekárProdejce sanity a koupelnový guru
Díky webu a ebooku zdarma jsem během prvních 2 měsíců práce s ním získala obchody ve výši 170 tisíc na provizích. Nyní mám rozpracovaných dalších 6 konkrétních obchodních případů.
Ivana CikánkováRealitní expert

NOVÝ ESHOP

V listopadu jsme oficiálně spustili nový e-shop modul pro MioWeb, díky němuž si snadno a rychle vytvoříte nový internetový obchod, nebo můžete ještě jednodušeji prodávat (online) produkty,
které už teď na MioWebu máte.

0
Založených eshopů
0
Produktů
0
Objednávek

MIOACADEMY

Připravili jsme pro vás čtyřtýdenní minikurz tvorby webu, který najdete v členské sekci. Pěkně krok za krokem s námi projdete celým procesem od výběru názvu webu až po finální tvorbu jednotlivých stránek.

0
Týdny
0
Kapitoly
0
Lekcí

PODPORA

No a konečně tu celou tu dobu pro vás byla i naše podpora. Dnem a někdy i nocí jsme vám pomáhali vyřešit každý problém
kolem webu. Za rok 2016 jsme vám odpověděli na neuvěřitelných...

0
Emailových dotazů
0
Telefonických dotazů

Katka

Honza

A JAKÝ BUDE
ROK 2017?

My věříme, že úžasný ;) Určitě budeme MioWeb dále vylepšovat tak, aby se s ním pracovalo ještě snadněji. V nejbližší době chystáme velké inovace blogu, budeme pokračovat v tvorbě šablon pro jednotlivé obory, můžete se těšit na sérii menších oborově zaměřených webinářů. Dále připravujeme katalog spolupracujících profesionálů pro ty z vás, kteří nechtějí s tvorbou webu ztrácet čas. A mnoho dalšího - nechte se překvapit.

Ať je i ten váš rok 2017 plný smysluplné tvorby, milých překvapení a radosti.

STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY
NA FACEBOOKU A BUĎTE V OBRAZE
I V DALŠÍM ROCE