Příběhy a zkušenosti
uživatelů Miowebu

Naši zákazníci jsou pro nás největší inspirace. Na této stránce najdete příběhy některých z nich. Někteří tvoří weby pro sebe a své podnikání, jiní pro své klienty. Přečtěte si jejich zkušenosti s Miowebem a nechte se inspirovat.

Tvorbu webu si jednoduše užívám.

Po letech strávených v různých zaměstnáních jsem se v roce 2010 rozhodl opustit svou komfortní zónu a dal výpověď. Založili jsme společnost s ručením omezeným a pustili se do nové výzvy v podobě distribuce revolučního výrobku v oblasti hygieny.

Jsem grafik, ne kodér. Ale rád tvořím jednoduchý a čistý webdesign.

Jednoduchost a komplexnost jsou dvě věci, které se zpravidla vylučují, ale u Miowebu se obě věci dokonale snoubí.

Objevit principy Feng Shui v životě i na webu.

Už dlouho mne lákalo mít online prezentaci svojí práce. Když jsem se rozhodla dělat profesionálně Feng Shui, stala se z webu nezbytná součást mojí práce.

Konečně můžu tvořit weby hravě, pečlivě a s lehkostí.

Po dvanácti letech tvoření webových stránek jsem zjistil, že mne frustruje a zdržuje fáze kódování a programovaní. Mioweb vyslyšel volání mého srdce a dal mi do rukou spolehlivý nástroj.

Když vidíte, jak vám roste pod rukama něco, co jste si v životě nepředstavovali, že dokážete, je to obrovská dávka energie, která vás nakopává dopředu. Musím přiznat, že jsem byla s každou další vytvořenou stránkou pyšnější.
Michala Měřínskáspecialistka na ženskou krásu www.michalamerinska.cz
MioWeb jsem začal používat na začátku roku 2015, kdy jsem přišel o webaře. Během pár hodin jsem se v něm zorientoval a zamiloval si ho natolik, že jsem za tu dobu vytvořil desítky webů, jen díky této šabloně.
Mário Roženskýprovozovatel služby na efektivní práci s emaily www.supportbox.cz
Díky webu a ebooku zdarma jsem během prvních 2 měsíců práce s ním získala obchody ve výši 170 tisíc na provizích. Nyní mám rozpracovaných dalších 6 konkrétních obchodních případů.
Ivana Cikánkováexpertka na prodej nemovitostí www.ivanacikankova.cz