Pro tvůrčí a podnikavé lidi: Jste připraveni přeměnit své dovednosti a znalosti na online produkt a zajistit si nezávislý příjem...?

Vytvořte si během 14 dní vlastní online kurz a nastartujte své milionové online podnikání

Vytvořili jsme nástroj, který vám umožní jednoduše převést vaše know-how do podoby online kurzu a hlavně... Jako bonus ZDARMA přidáme online kurz, který vám pomůže váš kurz úspěšně prodávat s využitím konverzního funnelu. Klidně ještě dřív, než ho celý dotvoříte.

7000+ uživatelů už dalo Miowebu důvěru

Celé řadě podnikatelů už Mioweb změnil život a pomohl ovlivnit osudy desítek tisíc jejich zákazníků.

Online teď dovává mému podnikání stabilitu, i když jsem zpočátku se startem online podnikání váhala.

Tvořit online kurzy nikdy nebyl můj sen a ani jsem neměla chuť podnikat online. Ale měla jsem sen živit se malováním. Online kurzy jsou teď dost velkou nebo dokonce větší částí mého podnikání.

Zuzana Freya
freyjaart.com

Pro ty, kteří to myslí se svým projektem vážně a chtějí investovat, je Mioweb platforma, kterou doporučuji.

10 let jsem v podnikání dělala osvětu a přednášky naživo, ale pak jsem si uvědomila, jak je online výhodný, když mohu mít na přednášce ne 20, ale třeba 2000 nebo 20000 lidí. V prodejích během kampaní se pohybujeme kolem 1 - 5 milionů, s tím, že zatím největší kampaň mi utržila 10 milionů.

Lucie Harnošová
alchymiezeny.cz

Začněte realizovat to, co máte v hlavě

Natočili jsme první dva kurzy a já jsem si říkal, že budu šťastný, když jich prodáme aspoň padesát, aby se to nějak zaplatilo. Teď jich prodáváme osm až deset denně.

Radim Vysoký
artmasteracademy.cz

Rozvíjet expertní podnikání neznamená trávit prací víc času, ale využívat nástroje, které udělají velkou část práce za vás

Vlastní online kurzy vám mohou šetřit hodiny času denně a přinášet násobně vyšší příjmy

Starý způsob
Vaše výuka, školení i konzultace probíhají jen naživo.


Diář plný klientů na půl roku dopředu je super, ale nepřinese vám volný čas ani prostor na další rozvoj vašeho podnikání.
Vyměňujete svůj čas za peníze v práci s klienty naživo, kde máte jasně daný strop, kolik lidí za den dokážete obsloužit.
Váš byznys je na vás neustále závislý, a i když si vezmete dovolenou, stejně během ní musíte řešit práci.
Práce s klienty naživo je super, ale rutinní vysvětlování a opakování stále stejných věcí pořád dokola se pomalu začne zajídat.
Unavuje vás administrativa kolem objednávek a dopisování si emailem okolo faktur.

Nový způsob
Své know-how předáváte i na webu formou online kurzu.


Klienti vám neplní diář, ale online kurz a vy získáváte prostor pro rozvoj podnikání i volný čas pro sebe.
Vaším online programem prochází stovky i tisíce lidí najednou, aniž se věnujete každému z nich individuálně.
Automatizovaný systém bez vašeho zásahu propaguje váš online kurz, přijímá objednávky a po úhradě doručuje přístupy.
K vysvětlování základů využíváte připravený digitální obsah a vy se případně věnujete individuálním potřebám klientů.
Objednávky, faktury i přístupy do kurzu za vás řeší web, který online kurz propaguje, prodává i doručuje.

Mnoho podnikatelů si po vytvoření prvního kurzu říkalo, proč to neudělali dřív. Vlastní online kurz jim podnikání doslova obrátil vzhůru nohama.

Jako třeba Ondřej Suchopár, který si po letech úspěšné praxe naživo uvědomil, že "kvůli" plnému diáři nemá žádný čas na sebe. 

Díky online kurzům pomáhám většímu počtu lidí s menším vstupem energie

Začít s onlinem bylo skvělé rozhodnutí. Teď mi dává dostatek prostředků a volného času a umožňuje pomoci ještě více klientům, než jsem zvládal naživo. V posledním běhu mého kurzu bylo 172 lidí, které jsem díky Miowebu mohl obsloužit a nemusel jsem vše dělat jednotlivě s každým zvlášť (naživo bych každému musel věnovat 10 hodin svého času). Klienti si mohli projít vše v čase, který jim vyhovuje a navíc ušetřili, protože osobní praxe se mnou by je stála několikrát tolik, co kurz.

Ondřej Suchopár
ondrejsuchopar.cz

Co když není otázka, ZDA budete nabízet své kurzy online. Ale KDY?
A zda využijete profesionální řešení.

Školíte nebo učíte naživo a hledáte cesty, jak si uvolnit ruce a diverzifikovat své podnikání díky onlinu, ale stále se vám nedaří na internetu prodávat nebo cítíte, že výsledky by mohly být lepší...

Zřejmě vám chybí 2 věci:

1. Profesionální zázemí vašeho online podnikání

"Místo, kde svůj kurz nejen vytvoříte, ale budete i propagovat. Místo, kde můžete být pro a se svou komunitou. Budovat vaši značku, přivádět publikum a zájemce měnit v zákazníky."

2. Prodejní funnel, který... váš kurz prodává s návodem na jeho použití

"Funnel je série několika stránek webu, která (podle jasné fungující strategie) automatizovaně předkládá vaše prodejní argumenty a nabídku návštěvníkům tak, aby je v postupných krocích předvídatelně měnila v platící zákazníky."

Máte více možností, ale...

Je namístě připustit, že aplikací pro tvorbu webů je dnes spousta. A některé dokonce v reakci na aktuální dění narychlo přidávají funkcionality na principu „uzamčeného obsahu”. Potíž je však v tom, že většina od začátku vůbec nepočítá s tím, že byste web využili k prodeji, zpřístupnění a propagaci online kurzů.

Stejně tak většina marketingových agentur nemá s weby pro online kurzy zkušenost. V procesu tvorby pak bohužel zjišťujete, že plno věcí nejde, hrozně to trvá, je to komplikované a hlavně drahé.

Běžné platformy totiž...

 • Nepočítají s automatizací prodeje a komunikace se zákazníkem.
 • Vůbec neumožňují nebo nedostatečně podporují tvorbu členských sekcí (částí webu pod heslem), které jsou pro online kurzy nezbytné.
 • Nedovolují tvořit sofistikované prodejní kampaně a funnely pro získávání klientů.
 • Vyžadují spoustu času při nastavování a ještě k nim musíte dokupovat doplňky, aby vše fungovalo.
 • Jsou závislé na zásahu programátorů a zadávání požadavků vás stojí peníze navíc a každá úprava trvá.

Zřejmě právě teď přicházíte o čas a peníze

Jestli teď nenabízíte své kurzy v online podobě nebo používáte pro jejich prodej nevhodná technická řešení, připravujete se o klienty a jejich objednávky.

Přitom není neobvyklé, že kurzy prodávané na webech v Miowebu přináší jejich tvůrcům desítky objednávek už během prvního měsíce a jsou skvělým doplňkem nebo rozšířením jejich „offline” podnikání.

Začněte měnit své podnikání s nejsilnějším českým nástrojem pro tvůrce online kurzů a expertní podnikatele a návodem na rozjezd vlastního online podnikání.

Aplikace Mioweb byla už v roce 2012 vytvořena k tvorbě webů zaměřených na prodej a propagaci online kurzů. Od té doby kurzy na webech postavených v Miowebu prošly statisíce lidí. A zkušenosti z prodeje online kurzů a jejich marketingu se celou dobu promítají do dalšího vývoje aplikace, která zjednodušuje podnikatelům prodávání na internetu.

Umožňuje jim soustředit se především na marketing a obsah, a neřešit technické nastavení webu a věci kolem toho. Mioweb platíte měsíčně, bez závazků.

Následujte 3 kroky k fungujícímu online podnikání, kterými prošly tisíce podnikatelů před vámi

Vytvoření automatizovaného systému propagace, prodeje a realizace online kurzů je díky Miowebu snadné. Zvládnete ho i bez znalosti IT. Pokud už máte vytvořený svůj produkt (např. natočená vzdělávací videa), čekají vás 3 kroky, kterými ho uvedete v život.

1. JEDNODUŠE SI VYTVOŘÍTE WEB S UZAVŘENOU ČLENSKOU SEKCÍ

Díky vizuálnímu editoru a systému „drag and drop“ (jednotlivé prvky na stránku přidejte pouhým přetažením z nabídky) jednoduše poskládáte webovou stránku a nastavíte, která část bude členská sekce = přístupná jen po zadání hesla. Do této části nahrajete svůj kurz (videa a materiály) a nastavíte, jak se má kurz chovat - postupné odkrývání nových lekcí, úkoly k lekcím, různé úrovně členství atd.

Stejně jako více než 7 000 uživatelů, kteří to zvládli před vámi, nemusíte umět programovat ani mít technické znalosti. Když budete potřebovat, můžete využít naše návody i pomoc technické podpory nebo si necháte web postavit od profesionála.

Proč nestačí obsah doručovat na skryté stránce webu?

Proces přístupu k obsahu i práce s ním je hodně kostrbatý a uživatelsky nepříjemný. V případě více produktů je uživatel nemá na jednom místě.

Je možné připojit členskou sekci k již fungujícímu webu?

U již vytvořeného webu je proces komplikovaný nebo nemožný, pokud se s doplněním členské sekce předem nepočítalo. Je ale možné vytvořit členskou sekci na samostatném webu a z již fungujícího webu na ni odkazovat.

2. NASTAVÍTE SI PRODEJNÍ SYSTÉM A AUTOMATIZOVANÉ ZÍSKÁVÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ

Svůj web jednoduše propojíte s platební bránou. Tím vytvoříte prodejní systém, který bez vašeho zásahu prodává 24 hodin denně a po zaplacení objednávky automaticky posílá klientovi přístupové údaje ke kurzu.

S propojením jednotlivých systémů si poradíte díky předpřipraveným cestám v aplikaci a našim podrobným návodům. Není nutné přidávat k webu další pluginy.

V současnosti se rutinní práce s objednávkami zbavíte použitím webu, který automatizuje celý online prodej. Od prvního kontaktu a tvoření vztahu s klientem, přes úhradu služby až po doručení digitálního obsahu nebo rezervaci služby na základě přijaté platby.

Váš web prodává 24/7 bez toho, abyste museli do procesu zasahovat. Získáváte čas na tvorbu obsahu, produktů a strategická rozhodnutí, která skutečně rozvíjí vaše podnikání.

Digitalizujte své podnikání a využijte nástroje, které vám uvolní ruce pro to, co je ve vašem podnikání opravdu důležité a co je vaší skutečnou vášní.

Jaké činnosti je možné automatizovat?

V podstatě všechny činnosti, kde není nutné, abyste se zájemcem řešili něco naživo. Objednávku, úhradu objednávky, kontrolu přijetí platby, vystavení a odeslání faktury, doručení elektronického produktu a související komunikaci. Stejně tak rezervaci konzultace a připomínky před termínem. E-mailingové série, které jsou různé v konkrétní situaci (uvítací, po nákupu...).

Kolik času mi automatizace ušetří?

V závislosti na vaší činnosti to mohou být i hodiny denně. Pro zajímavost si spočítejte, kolik času vám zabírají opakované činnosti, u kterých není nutné, abyste byli v přímém kontaktu s klientem. A jaká je vaše hodinová sazba (nebo lidí, na které činnosti delegujete).

3. ZAJISTÍTE PROPAGACI SVÝCH SLUŽEB A PRODUKTŮ A BUDETE MĚŘIT VÝSLEDKY

Prodeje vašeho kurzu přichází díky účinnému marketingu. Mioweb vám poskytne moderní marketingové funkce a modul Cesta zákazníka k vytváření prodejních funnelů. Pro zefektivnění komunikace jednoduše připojíte i svůj mailingový nástroj.

Abyste měli jistotu, zda návštěvníka vedete od prvního kontaktu až k objednávce, je součástí modulu i přehledná analytika. Ta měří aktivitu návštěvníků ve vašem funnelu a výsledky webu ihned vidíte bez nutnosti sledovat je např. v Google Analytics.

Všechny 3 kroky zvládnete s našimi návody, živou technickou podporou, vzdělávacími materiály. Svůj kurz můžete prodávat doslova během pár hodin (ukážeme vám, že když víte kam kliknout, stihnete prodávat i za hodinu a půl od spuštění webu).

Pro vaše podnikání je na webu opravdu důležitých jen pár čísel. Získejte k nim okamžitý přístup bez nutnosti napojovat složité analytické nástroje. Jednoduše testujte dvě varianty jednotlivých stránek pro získání jistoty, co k získávání klientů opravdu funguje.

Jaká čísla je důležité sledovat?

Nejdůležitější jsou ta čísla, která souvisí s cestou zákazníka od prvního kontaktu k objednávce, tedy čísla prodejního funnelu.

Co je to A/B testování?

Vytvoření dvou verzí stránky, na kterou váš web střídavě přivádí návštěvníky a podle nastaveného cíle určí, která verze stránky je v dosahování cíle úspěšnější.

I DÍKY TĚMTO 3 KROKŮM K ONLINE PRODEJŮM SI MIOWEB ZAMILOVALI UŽ TISÍCE PODNIKATELŮ

Tvořit online kurzy a úspěšně je prodávat můžete prakticky v jakémkoliv oboru...

Své online podnikání vytvořili a nechávají růst: kouč, lektor, hudebník, malířka, fotografka, pianista, trenér, specialista na výživu, znalec technologií, marketér, lektorka pletení košíků...

Online podnikání mi dává čas a svobodu.

Když chce v dnešní době někdo začít podnikat, je podle mě web naprostý základ. Zvláště, pokud chcete své produkty prodávat automatizovaně. Své příjmy si zvyšuji tím, že mimo praxe naživo prodávám i digitální produkty (online kurzy, kuchařky, ebooky). Investice do Miowebu se mi mnohonásobně vrací a navíc mi šetří čas.

Tereza Broschová
terezabroschova.cz

Pro úspěch v online světě je důležité rozhodnout se, zda to opravdu chcete a pak do toho jít na 100 %.

Když mi bylo jasné, jaká je cesta k úspěchu, tak jsem se jí držel a bez předchozích zkušeností s tvorbou online prodejních systémů jsem nejprve nasbíral tisíce kontaktů díky magnetu zdarma a při zahájení předprodeje placeného kurzu nevěřil svým očím. Moje první kampaň mi vydělala milion.

Filip Slánský
pianosfilipem.cz

Hobby se mi stalo prací

Když jsem učila pletení košíků formou živých kurzů, tak jsem přemýšlela o tom, jak bych mohla vzdělávat klienty i na dálku, protože dojezdová vzdálenost byla často překážka. Pak jsem tvořila obsah jako podporu prodejů na mém e-shopu a z těchto aktivit se staly první online kurzy, které dnes tvoří samostatný důležitý pilíř mého podnikání.

Katarína Holubová
katarinaholub.sk

Pomůžeme vám krok za krokem vytvořit váš online kurz a funnel, který ho bude automatizovaně prodávat

Vše v minimalistické podobě, abyste netrávili čas zbytečnostmi a věcmi, které se dají nechat na později.

K vytvoření online kurzu a nastavení jeho prodeje vám dáme podrobný návod, podle kterého to krok za krokem sami zvládnete.

K vytvoření prodejního funnelu a prodejní strategii vůbec od nás každý den dostanete kurz složený z krátkých videí s jasnými akčními kroky, které se dají stihnout během 30 minut.

Na tohle se můžete těšit, když HNED začnete tvořit své online podnikání s Miowebem

 • Založíte si zkušební účet na 14 dní za 1 Kč, ve kterém se vám zpřístupní tvorba webu s online kurzem

 • Dostanete do ruky návody, ukázky a šablony stránek, do kterých stačí doplňovat vaše texty a materiály

 • Získáte praktický online kurz Jeden web, který vám v 15 lekcích pomůže krok za krokem vytvořit na webu vlastní prodejní systém přinášející výsledky. Udržitelně a dlouhodobě. Lekce obsahují videa se strategií a principy a případovými studiemi.

 • Podle našeho videonávodu krok za krokem vytvoříte uzavřenou členskou sekci, ve které doručíte obsah svým zákazníkům formou např. online kurzů, klubů, webinářů a dokumentů ke stažení.

 • Hned se můžete naživo spojit s naším expertem, který pro váš projekt doporučí konkrétní šablony, funnely a načrtne společně s vámi cestu k cíli

 • Zažijete, jaké je to cítit se pánem svého podnikání, protože potenciální klienty povedete od prvního kontaktu k objednávce skrze prodejní funnely.

 • Přímo v administraci webu uvidíte výsledky webu včetně toho, jak se vám vyplácí investice do reklamy. Testovat a optimalizovat budete na základě reálných čísel bez složitého nastavování Google Analytics.

 • Po 14 dnech se sami rozhodnete, zda chcete pokračovat. V tom případě si můžete nechat vše dosud vytvořené nebo klidně začít s čistým webem.

Vytvořte si svůj účet za 1 Kč na 14 dní a hned začněte tvořit své milionové online podnikání.

Připojte se k 7000+ uživatelům, kteří již začali Mioweb využívat. Získáte přístup ke všem funkcím Miowebu a uvidíte, jak může růst i vaše podnikání + jako bonus kurz Jeden web k rozjezdu vlastního milionového online podnikání.

 

Vyberte tarif

Mioweb
Aplikace pro podnikatele, kteří si chtějí jednoduše vytvořit web přinášející výsledky, a mít ho pod kontrolou. Bez programování. Tento tarif obsahuje všechny funkce, které Mioweb má.
První web v tarifu Mioweb (14d)
Kupujete další web? Přihlaste se
  bez DPH

Vaše konečná cena

Nejprve prosím zvolte tarif
Vaše data jsou u nás v bezpečí. Nakládáme s nimi podle zásad zpracování osobních údajů.

Během zkušebního období můžete vaše členství kdykoliv zrušit. Nemusíte nikam volat ani psát, stačí stisknout jedno tlačítko. Pokud se rozhodnete po uplynutí zkušební doby Mioweb používat nadále, bude vám po skončení 14denního období strženo 2000 Kč + DPH (2420 Kč vc. DPH) měsíčně, a to až do okamžiku, kdy se rozhodnete smlouvu ukončit jednoduchým stisknutím tlačítka.“.

 

Jsme připraveni vás v cestě za vaším snem podpořit

Pro co nejjednodušší používání Miowebu a tvorbu online kurzů všem klientům nabízíme pomocnou ruku ve formě vzdělávání, technické podpory i expertů. Vše v češtině.

OSOBNÍ VEDENÍ

Vykročte ke svému projektu správnou nohou. Udělejte první kroky společně s naším specialistou. Na online sezení spolu načrtnete cestu k funkčnímu webu s online kurzem a jeho prodejem.

NÁVODY A NÁPOVĚDY

Textové, obrázkové a videonávody k práci v aplikaci. K nastavení a úpravě jednotlivých prvků webu i k propojení s dalšími aplikacemi (např. platební bránu nebo e-mailing). Vše v češtině.

TECHNICKOU PODPORU

Kolegové z technické podpory jsou vám k dispozici na telefonu a e-mailu (pondělí až pátek od 9:00 do 16:00 hodin) pro všechny technické otázky kolem vašeho webu.

POMOC PROFESIONÁLŮ

Chcete, aby část webu udělal někdo za vás? Využijte možnosti objednat si pomoc profíka z řad ověřených profesionálů na našem Marketplace.

Vyzkoušejte Mioweb za 1 Kč + získejte zdarma kurz k nastartování vašeho vlastního online podnikání

Za 1 Kč na 14 DNÍ:

Přední český nástroj na tvorbu online kurzů a prodejních funnelů Mioweb

běžná cena 2000 Kč + DPH / měsíc

V Miowebu dokážete vytvořit nejen prodejní funnel, ale i digitální produkt, který budete prodávat. 

Tohle všechno Mioweb umí:

KONVERZNÍ FUNNELY (CESTY ZÁKAZNÍKA)

Vytvářejte konverzní stránky, které budou získávat kontakty na zákazníky a následně jim prodávat vaše produkty nebo služby. Vlastní funnel vytvoříte na 2 kliknutí myši!

ČLENSKÉ SEKCE

Máte KNOW-HOW, které chcete prodávat? Členské sekce jsou k tomu přímo stvořené. Obsah uvnitř je dostupný pouze těm návštěvníkům, kteří si ho u vás koupí.

PRODEJNÍ MODUL S FAKTURACÍ

Umí Mioweb sám prodávat? Ano, umí! Vytvořte přímo v Miowebu prodejní formulář, připojte platební bránu a už se jen dívejte, jak Mioweb sám vystavuje faktury a posílá je vašim zákazníkům.

EDITOR PRO TVORBU WEBU A BLOGU

Tvořit web a blogové články bez znalosti programování je díky Miowebu samozřejmost.

STATISTIKY

Bez měření by to nešlo. Sledujte, kolik lidí přišlo na vstupní stránku, kolik si stáhlo váš magnet a za kolik jste prodali dnes, včera, minulý týden, tento měsíc a to vše přímo v Miowebu!

E-SHOP

Máte mnoho vlastních výrobků, které chcete nabídnout světu? Skvělé! Vložte je do Miowebu a nechte zákazníky nakupovat vše, po čem jejich srdce touží.

SOUČÁSTÍ:

Technická podpora

Po celou dobu využívání Miowebu máte přístup k našim technikům, kteří vás v případě potřeby nasměrují v práci s editorem i nastavením technické stránky vašeho online kurzu a funnelu. Tím zajistíme, že vás na cestě k prvnímu prodeji nezastaví žádné technické obtíže.

+

ZDARMA:

Návod na nastartování vlastního online podnikání

běžná cena 2100 Kč + DPH

Praktický online kurz Jeden web, který vám v 15 lekcích v 21 dnech pomůže krok za krokem vytvořit na webu vlastní prodejní systém přinášející výsledky. Udržitelně a dlouhodobě. Lekce obsahují videa se strategií a principy, případovými studiemi, ale především s videonávody.

ZDARMA:

záznam webináře - Vytvořte a automatizovaně prodávejte online kurz na Miowebu za 1,5 hodiny

Jak automatizovat prodej online kurzu na Miowebu s využitím prodejního funnelu. Přímo v editoru vás krok za krokem provedeme tím, jak se online kurz vytvoří a nastaví se na automat jeho prodej.

Vám stačí si video vždy zastavit a na svém webu zopakovat to, co jsme vám ukázali.

ZDARMA:

1h Online konzultace s Mioweb expertem

běžná cena 1000 Kč + DPH

Kdykoliv během výzvy se můžete na online hovoru spojit s naším specialistou, se kterým projdete úvodní nastavení členské sekce s online kurzem a prodejní strategii pro váš produkt a vyberete k tomu vhodný funnel. Individuální setkání, které vám dá jasný směr k cíli nebo může sloužit jako zpětná vazba na již vytvořený funnel.