Máš web na MioWebu?
Baví tě dělat weby?
Chceš si kolem toho postavit byznys?

Tak jsi na správné adrese :-)
Ozvi se nám.

Hledáme 10 webmasterů

kteří budou tvořit weby pro klienty MioWebu a navíc získají:

Zázemí pro sebe

S námi na tvorbu webů nebudeš sám. Máme přesný systém, jak pracovat se zákazníkem od toho, kdy vyplní poptávku až po předání a spuštění hotového webu.

Weby budeš tvořit ve Wordpressu na naší šabloně MioWeb, se kterou je tvorba webu jedna radost :)

O získávání klientů a technické věci je kompletně postaráno, takže se můžeš plně soustředit na komunikaci se zákazníkem a tvorbu webu.

Zároveň je zde tým webmasterů, takže pokud si s něčím nebudeš vědět rady, tak ti rádi poradíme, jsme jeden tým.

U nás to není jen o práci a odměně za ni, ale můžeš získat i další benefity, do jako jsou vzdělávání v různých oblastech, akce s týmem nebo firemní setkání.

Lepší servis pro klienty

Je jasné, že jednotlivec nemůže znát všechny oblasti, které s webem souvisí. Také pokud se o web klienta stará jeden webmaster, tak je vše závislé na něm a pomalu si nemůže vzít dovolenou, protože musí být klientovi k dispozici.

Kdežto v týmu to má výhody, jak pro klienta, tak pro webmastera. Klient získává větší spektrum služeb, které jsou kvalitnější a současně má jistotu, že se o něj někdo postará, i když jeho webmaster není zrovna k dispozici. No a webmaster může v klidu užít dovolenou s tím, že se domluví v týmu o jeho záskoku.

Slušnou odměnu za svoji práci

Za svoji práci dostaneš samozřejmě dobře zaplaceno. Vytváříme většinou menší prezentační weby pro podnikatele a máme pevné ceny. Tvá odměna se pak pohybuje v rozmezí 75-80% z ceny po odečtení nákladů.

Zároveň si u nás vytváříš pravidelný příjem, protože se o weby klientů dále staráme a i z těchto poplatků za správu a podporu dostáváš svůj díl. Navíc, pokud chce klient větší úpravy na svém webu, připočítáváš si hodinovou sazbu.

Výše odměny samozřejmě záleží na tvé šikovnosti a výsledcích, každopádně náš cíl pro každého webmastera je minimální měsíční příjem ve výši 50 tisíc měsíčně.

Kompletní marketing

O marketing, propagaci a získávání nových klientů se staráme komletně my. Pokud tedy v této oblasti nemáš ambice, klidně tuto oblast můžeš nechat na nás.

Současně ti vytvoříme osobní stránku jako tvůrce webu, kam můžeš směrovat své zákazníky a tvorba jejich webu pak připadne přímo tobě.

Samozřejmostí je, že pokud přivedeš nového zákazníka přímo ty např. přes své stránky, blog nebo jiný druh propagace, získáváš tím navíc speciální odměnu z každé jeho objednávky.

S kým budeš spolupracovat?

Daniel Križák

Lukáš Kochrda

Líbí se ti to a zajímá tě, jak se přihlásit?

Jaký je další krok...

1. krok - Registrace

Je to něco, co tě zajímá a máš vážný zájem se zapojit? Vyplň údaje o sobě níže do dotazníku a přihlas se.

Do 7.7.2019

2. krok - Úkol

Po přihlášení ti hned pošleme úkol - vytvoření jedné stránky na MioWebu.

Vypracování úkolu do 10.7.2019

3. krok - Výběr 10 webmasterů

Vybereme 10 nejlepších webmasterů, se kterými se osobně potkáme a probereme podrobnosti naší spolupráce.

Do 21.7.2019

1.

krok

Výběr webmasterů právě probíhá

Nyní vybíráme z přihlášených zájemců o webmastery. Nelze se tedy nyní přihlásit.

Nechte nám zde kontakt na sebe a my se vám v dalším kole ozveme.

Jméno*
Příjmení*
Emailová adresa*