Přihláška na Mioweb workshop

27. a 28. 11. 2019

Nic neriskujete

Když nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

Tak jako na každý náš produkt, i na workshop se vztahuje 100% garance vrácení peněz. Pokud nebudete s workshopem spokojeni, vrátíme vám peníze.

Těší se na vás

Kateřina Sodomková

Katka je v Miowebu jako ryba ve vodě, zná do detailu jeho funkce a nastavení a navíc ho jednoduše miluje. Nesmírně ráda pomáhá ostatním, aby se posunuli dál tam, kam zrovna potřebují. To je společně s její nezměrnou trpělivostí skvělý předpoklad, že i vy to zvládnete.

Honza Krejčí

Honza má rád logické věci, pořádek a kdykoliv je někde chaos, rychle ho zkrotí. Radost mu dělají úsměvy na tvářích druhých a srdíčko zaplesá, pokud může někomu pomoct, ať už online nebo živě. Těší se, že na workshopu využije své kvality a maximálně pomůže i vám.

Kateřina Fišerová

Katka Fišerová je jednoduše holka od e-mailu. E-mail marketingem žije už od roku 2008. Je CEO a spolu-majitelkou SmartEmailingu - jedničky mezi českými systémy pro kompletní správu e-mail marketingu s výjimečnou mírou doručitelnosti. E-mail vnímá jako jedinečný způsob, jak budovat dlouhodobé a udržitelné podnikání prostřednictvím vztahu.