Mioweb je aplikace pro podnikatele, kteří si chtějí jednoduše vytvořit web přinášející výsledky a mít ho pod kontrolou. Bez programování. Zjistit více o Miowebu.

JAK VYTVOŘIT VLASTNÍ ONLINE KURZ NEBO KLUB #1 – Mioweb radí (5. díl)

Jestli je některá z funkcí Miowebu skutečně unikátní, tak jsou to členské sekce. Ne každý si ale dovede představit, jaké možnosti se za touto funkcí ve skutečnosti skrývají.

Potenciál členských sekcí se odhaluje zejména v posledním roce, kdy řada firem chtě nechtě musela přejít do online světa.

Podnikatelé začínají vzdělávat své zákazníky a předávat jim své zkušenosti a know-how. Ať už to jsou informace zdarma, kterými budují dobrou pověst, nebo placené online kurzy či klubová členství.

A právě na tvorbu vlastních online kurzů a klubů jsou členské sekce Miowebu tím nejlepším, co dnes můžete v Česku a na Slovensku najít a hlavně si to udělat jednoduše sami.

V pátém díle vysílání Mioweb radí si o tomto tématu řekneme více a ukážeme si prakticky, jak se to dělá. A jelikož se jedná o téma vskutku rozsáhlé, rozdělíme si tentokrát vysílání do třech částí.

V tomto příspěvku vám přinášíme záznam prvního dílu.

Další díl odvysíláme ve středu 24. března 2021 v 15:00 hodinMioweb poradně. Děkujeme, že nás sledujete.

Pomáhám podnikatelům tvořit profesionální weby, které dokonale naplňují potřeby návštěvníků a ve dne v noci prodávají.

Checklist zdarma

Splňuje váš web všechny nároky, které se od prodejního webu očekávají? Stáhněte si náš rychlý audit, který vám za 5 minut pomůže odhalit všechny neduhy.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů