BLOG

16.7. 2018

Návod na jednoduchou analýzu klíčových slov: 5 kroků, které hravě zvládnete

Možná nabízíte úžasné služby a skvělé produkty, ale pokud je nenazýváte nebo nevysvětlujete tím správným způsobem, horko těžko se dostanou k lidem, kteří je hledají na internetu. Přitom právě oni tvoří početnou skupinu vašich potenciálních zákazníků. Když web a jeho obsah budujete s nevhodnými (nevyhledávanými) frázemi, stavíte pomyslnou zeď, přes kterou vás nikdo neuvidí. Řešení? Analýza...

21.6. 2018

Chcete vynikat na sociálních sítích? Nezapomeňte na smysluplnou obsahovou strategii

Sociální sítě se staly běžnou součástí podnikání. Poslouží vám jako marketingový, komunikační nebo dokonce prodejní kanál – záleží na tom, čeho chcete dosáhnout. A to byste rozhodně měli vědět. Protože když si uvědomíte, KAM plánujete dojít, snadněji určíte, JAK se tam co nejlépe dostanete.

4.6. 2018

Inspirace 8 světových trendů ve webovém designu, které mění dobré stránky na skvělé

Obsah je král. Jenže aby mu to kralování šlo co nejlépe, musí mít k ruce povedený vizuál. Takže když chcete mít web, který plní cíle a nezaostává za svým potenciálem, vylaďte i jeho vzhled. Ale pozor, jak je tomu u jakéhokoliv oboru, také design se neustále posouvá. Co „táhlo“ ještě nedávno, teď už může být vyčpělé....

14.5. 2018

Najděte ty pravé zákazníky, kteří budou z vaší značky nadšeni, díky aplikacím SocialSprinters

Máte pocit, že je čím dál tím těžší získávat kontakty od vašich potenciálních klientů, protože konkurence každým dnem roste? Možná se ptáte, jestli to má celé vlastně ještě smysl. Ať už je Váš obor podnikání jakýkoli, stále platí, že e-mail marketing je důležitý nástroj v online podnikání, a budování databáze nezbytnou nutností.

7.5. 2018

Děláte v roce 2018 SEO, které má smysl? Přehled nejpodstatnějších doporučení, co vám vše objasní

SEO. Tři písmena, kolem kterých se objevuje spousta otazníků, mýtů a nepřesností. Nejednomu tvůrci či provozovateli webu tvoří vrásky na čele. Často ale zbytečně, protože „podhoubí“ dobré optimalizace se nachází v prostém a přirozeném základu – webu, co ve všech ohledech znamená přínos pro uživatele.

23.4. 2018

9 tipů pro vytvoření landing page, u které konverze naskakují ostošest

Landing page neboli vstupní stránku webu si můžete představit jako most přes rozbouřenou řeku. Když ho tvoří jen pár prken či cihel, různě se nahýbá nebo dokonce bortí, k přechodu na druhou stranu se asi neodhodláte. A pokud ano, po pár krocích to vzdáte. Zatímco na první pohled kvalitní a důvěryhodná stavba vás během chvilky přesvědčí,...

19.3. 2018

Využívejte obrovský marketingový potenciál infografik: 7 TOP rad pro tvorbu a propagaci

Vaše publikum je neúprosné. Na to, abyste ho zaujali, vám vždy dává jen pár vteřin. O tom, jestli se vám tento „tvrdý boj o pozornost“ povede vyhrát, rozhoduje v první řadě nástroj, který použijete. Mezi ty nejoriginálnější a nejúčinnější patří infografiky.

20.2. 2018

Jak na perfektní podstránku „Ceník“? Vytvořte ji podle těchto 7 tipů

Když návštěvníka na webu zaujmete, bude při zvažování, jestli opravdu využije vaše služby, pátrat také po cenách. Sekce s ceníkem vám proto dává skvělou příležitost vložit jeden z posledních dílků skládačky „budování důvěryhodnosti“ a proměnit uživatele v zákazníka.

15.2. 2018

MioWeb v roce 2018? Tvoří ho tým lidí, kterým přináší práce na internetu radost!

Věříme, že alfou a omegou zdravé firmy jsou lidé, kteří táhnou za jeden provaz, práce je pro ně nejen o vydělávání peněz, ale přináší jim také radost, naplnění a pocit sounáležitosti. Jsme vděční, že můžeme být součástí týmu MioWebu a každým dnem vstáváme s odhodláním, že dnes můžeme nějakým způsobem pomoct našim klientům na jejich...

1.2. 2018

Lednové novinky v MioWebu

Začátkem ledna jsme vydali další z aktualizací MioWebu. Přináší s sebou opět řadu skvělých novinek, o které jste si psali nebo jsme je sami vymysleli, takže se máte rozhodně na co těšit. Pokud jste zatím nové funkce a rozšíření neobjevili a neprozkoumali, tady najdete kompletní přehled včetně ukázkových videí.

  • NOVINKY E-MAILEM

    Chcete od nás dostávat tipy na články, jak z vašeho webu udělat ten nejlepší prodejní nástroj?

  • NEJČTENĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY