DUBEN JE V MIOWEBU MĚSÍCEM ŽEN
PŘI TÉ PŘÍLEŽITOSTI 2 MĚSÍCE ZDARMA (NEJEN) PRO ŽENY

BLOG

landing-page-tipy-na-vytvoreni
23.4. 2018

9 tipů pro vytvoření landing page, u které konverze naskakují ostošest

Landing page si můžete představit jako most přes rozbouřenou řeku. Když ho tvoří jen pár prken či cihel, různě se nahýbá nebo dokonce bortí, k přechodu na druhou stranu se asi neodhodláte. A pokud ano, po pár krocích to vzdáte. Zatímco na první pohled kvalitní a důvěryhodná stavba vás během chvilky přesvědčí, že stojí za to...

infografika
19.3. 2018

Využívejte obrovský marketingový potenciál infografik: 7 TOP rad pro tvorbu a propagaci

Vaše publikum je neúprosné. Na to, abyste ho zaujali, vám vždy dává jen pár vteřin. O tom, jestli se vám tento „tvrdý boj o pozornost“ povede vyhrát, rozhoduje v první řadě nástroj, který použijete. Mezi ty nejoriginálnější a nejúčinnější patří infografiky.

Stranka cenik2
20.2. 2018

Jak na perfektní podstránku „Ceník“? Vytvořte ji podle těchto 7 tipů

Když návštěvníka na webu zaujmete, bude při zvažování, jestli opravdu využije vaše služby, pátrat také po cenách. Sekce s ceníkem vám proto dává skvělou příležitost vložit jeden z posledních dílků skládačky „budování důvěryhodnosti“ a proměnit uživatele v zákazníka.

dream_team
15.2. 2018

MioWeb v roce 2018? Tvoří ho tým lidí, kterým přináší práce na internetu radost!

Věříme, že alfou a omegou zdravé firmy jsou lidé, kteří táhnou za jeden provaz, práce je pro ně nejen o vydělávání peněz, ale přináší jim také radost, naplnění a pocit sounáležitosti. Jsme vděční, že můžeme být součástí týmu MioWebu a každým dnem vstáváme s odhodláním, že dnes můžeme nějakým způsobem pomoct našim klientům na jejich...

novinky-leden-evergreen-webinare
1.2. 2018

Lednové novinky v MioWebu

Začátkem ledna jsme vydali další z aktualizací MioWebu. Přináší s sebou opět řadu skvělých novinek, o které jste si psali nebo jsme je sami vymysleli, takže se máte rozhodně na co těšit. Pokud jste zatím nové funkce a rozšíření neobjevili a neprozkoumali, tady najdete kompletní přehled včetně ukázkových videí.

google analytics na webu
23.1. 2018

Vyznejte se v Google Analytics: 3 otázky, které musí zajímat každého začátečníka

Pustili jste se do měření webu v Google Analytics a jde vám ze všech těch údajů a grafů „hlava kolem“? Nezoufejte, po přečtení tohoto článku se to změní. Přinášíme jasné a srozumitelné odpovědi na základní otázky ohledně použití tohoto užitečného nástroje.

podnikani pri studiu
18.1. 2018

Jak úspěšně podnikat při studiu: 5 nejužitečnějších rad do začátku

Pokud vás brigády a studentské přivýdělky nenaplňují, je podnikání a „volná noha“ skvělý nápad. Zajistíte si příjem a budete se věnovat jen tomu, co vás baví a zajímá. Podpoříte tak svou finanční nezávislost a zároveň potenciál. Navíc získáte spoustu zkušeností, které vám mohou v pozdější kariéře nebo byznysu otevřít mnoho zajímavých dveří.

Jiz brzy MioWeb 3.0
9.1. 2018

Novoroční překvapení

Víte, co přesně je cílem tohoto článku? Nezdržovat vás od videa, které je hned pod tímto textem. Takže 3, 2, 1 ….dejte si zvuk na maximum…a užívejte si přítomného okamžiku 😉 !

jak na online portfolio fotografa
2.1. 2018

Jak na skvělé online portfolio fotografa: 7 tipů pro web i marketing, co přitáhne pozornost

Pokud se jako fotograf nechcete nechat převálcovat konkurencí, nesmíte zapomenout na online prezentaci. Dostane vás před správné publikum a ukáže, v čem spočívá váš talent. Aby vše klapalo, jak má, měli byste mít atraktivní web a dělat dobrý marketing.

MW PF 2018
29.12. 2017

Jak si vedl MioWeb v roce 2017?

Rok 2017 byl pro nás v MioWebu plný změn, inovací a nových nápadů. Naším cílem bylo, je a bude vyvíjet a neustále vylepšovat MioWeb tak, aby vám přinášel nejen spoustu radosti při tvorbě vašich webů, ale i hromady nových zákazníků, pokud je to vaším záměrem.