Mioweb je aplikace pro podnikatele, kteří si chtějí jednoduše vytvořit web přinášející výsledky a mít ho pod kontrolou. Bez programování. Zjistit více o Miowebu.

Kam kráčíš Miowebe?

Skrze tuto sérii budete mít možnost občas nahlédnou za oponu dění Miowebu. Také bych rád, aby tato série vytvořila most a propojila lidi, kteří si mohou navzájem pomáhat a být si přínosem, než naopak.

Tato doba je obrovsky zajímavá. Děje se toho velká spousta. Příběh Miowebu je příkladem, že nikdy nevíme, kam nás život zavane, co se v něm stane, a co která zkušenost znamená. Dnes už začínám tušit, že ač se někdy věci zdají sebevíce „divné“ a nelogické a přijdou nám zbytečné, v řádu světa není zbytečné nikdy nic. I malá věc má své velké místo.

Začnu poděkováním těm, kteří jste s Miowebem po roce 2012 a dál začínali. Byla to pro mě osobně doba velkých ANO. V žádném roce se toho pro mě tolik nestalo jako v roce 2012 a výsledkem byl také Mioweb. Číslo 12 mám moc rád a také číslo 21. Proto jsem v jistém očekávání, jaké zázraky další rok přinese a přeji je i vám z celého srdce.

A o části těch zázraků chci s vámi mluvit, protože jsou zde připraveny pro každého z nás

První díl článku bych chtěl věnovat lidem, kteří při Miowebu stáli v začátcích a umožnili jeho zrození a vývoj. Některé z nich znáte a jsou veřejnosti známé, jiné tolik ne. Přesto je něco spojuje.

To, co je spojuje, je důležité. A přesto jsme na to v Miowebu občas zapomněli. A v touze za tím jít dál a dál, jsme viděli les, ale už ne konkrétní stromy.

Bylo na čase si vzpomenout, pro koho tu Mioweb vždy byl a komu nejlépe sloužil. A komu chce sloužit i dál.

Ano, nejsme jediná appka, kde si postavíte web, který prodává. Ale chceme být jediná appka, která postaví web, který prodává a má výsledky jednodušeji, než kdy dříve a vytvoří jedinečné zázemí konkrétnímu typů zákazníků.

Kdo je to?

Tvořiví a odvážní lidé, kteří staví na třech hodnotách: svoboda, respekt a láska.

V dnešní době vidím, jak klíčové tyto hodnoty jsou a co se dělo i uvnitř Miowebu, když jsme na tyto hodnoty sami zapomněli.

Současná situace testuje tyto hodnoty v každém z nás na nejvyšší míru. Testuje skrze ně i naše byznysy a podnikání. Testuje každého z nás, jak zde obstojíme. 

SVOBODA

Po čem skutečně toužíme, co chceme a jak můžeme poskytnout maximální svobodu sobě i našim klientům.

RESPEKT

Jak otevření jsme vůči názorům jiných. Umíme je přijmout, nehodnotit, nepomlouvat, nekritizovat a nechat žít.

LÁSKA

Jak moc je v našem prodávání přítomná láska a upřímná chuť sloužit a pomáhat našimi produkty a službami.

Možná až příliš často klouzáme po povrchu a nejdeme hlouběji, odkud vše pramení. Možná jsou v těchto hodnotách skryté i odpovědi našich úspěchů i neúspěchů.

I nám odpusťte tam, kde jsme někdy v minulosti omezili vaši svobodu, vyjádřili nerespekt nebo neprojevili lásku. 

Nebylo to pravé já, které v tu chvíli konalo

Jako spolu-majitel jsem se dostatečně nepostaral, aby se takové věci neděly. A možná ani nikdy nedojdeme tam, kde se takové věci už dále nikdy nedějí. Ale můžeme pro to udělat maximum. A to chceme.

Dělat zázemí tvořivým a odvážným lidem, kteří skrze hodnoty svobody, respektu a lásky přinášejí do svých oborů svěží vítr, nové produkty, služby a inovace.

Protože věříme, že jste úžasní lidé s úžasnými možnostmi. Vy současní i budoucí majitelé Miowebů. Vašich webů, které šíří vaše vize a produkty do světa, si vážíme. Máte dopad a děláte rozdíl. Ať to vidíte nebo ne.

Mioweb je zde pro ty, kterým v srdci tepe svoboda a touha tvořit. Každý máme v sobě tvůrce a ten se chce dříve či později probudit a tvořit.

A každý máme v sobě také rebela, který potřebuje být jednou za čas vidět a slyšet. Každý máme v sobě také část umělce, který se chce o své umění podělit.

A až ten čas u vás přijde, chceme tu pro vás být. Chceme být mostem mezi vašimi lidmi a vašimi byznysy. Abyste se mohli projevit online, na internetu, tvořit a prodávat. Abyste byli vidět a slyšet.

Chceme být platformou lídrům, hrdinům, kteří se rodí z obyčejných lidí. Pro takové hrdiny, kteří svou vytrvalostí a vášní pro věc mění zaběhané pořádky, boří status quo a vedou druhé lidi k novým obzorům a příležitostem.

A pro tyto lidi tu Mioweb vždy byl nejvíce a chce být i dál.

A v jednu chvíli jsme uviděli, že všichni tito lidé jsou především PRO-DÁVAJÍCÍ. Ať to o sobě ví nebo ne. Každý z nich něco PRO-DÁVÁ tady na Zemi. Je tu PRO SVOU MYŠLENKU, pro svoji věc, produkt, službu a proto, aby DÁVAL A PRO-DÁVAL.

A proto je tu teď a především i Mioweb.

Abyste svou věc mohli zobrazit světu, byli vidět, sdíleli, dávali, prodávali a získali za to odměnu. To nám dále dává největší smysl.

ZJEDNODUŠIT VÁM PRO-DÁVÁNÍ ONLINE NA WEBU.

Existuje lepší způsob, jak dnes pro-dávat, než s pomocí internetu a webu?

Dnes více než kdykoliv předtím je web tím přístavem, kde můžete přivítat své lidi a být tam pro ně. Mluvit s nimi, bavit se a prodávat.

Přeji vám, abyste měli se svým webem vztah, abyste ho měli rádi a bavilo vás to spolu. Pak se tahle láska přenese i dále. Na návštěvníky a budoucí zákazníky.

Jak se to vše dělá prakticky na webu a jak na to? To už si nechám do dalších dílů.

PS: Ještě nemáte Mioweb a chtěli byste se přidat na životní jízdu? Nepřehlédněte podzimně-zimní nabídku, kterou pro vás máme.

Checklist zdarma

Splňuje váš web všechny nároky, které se od prodejního webu očekávají? Stáhněte si náš rychlý audit, který vám za 5 minut pomůže odhalit všechny neduhy.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů