Mioweb je aplikace pro podnikatele, kteří si chtějí jednoduše vytvořit web přinášející výsledky a mít ho pod kontrolou. Bez programování. Zjistit více o Miowebu.

Přání z MioWebu do roku 2019

Do nového roku Vám přejeme, ať je pro Vás stavba webu na MioWebu skutečnou zábavou. A připojujeme i přání jednotlivých členů týmu MioWebu:

Katka Sodomková: Já vám chci popřát pevné zdraví, hodně lásky a radosti, ať máte kolem sebe spoustu báječných lidí. Taky ať se nebojíte přát si, snít a dělat v životě bláznivé věci. Přeji vám ten nejúžasnější rok 2019.

Jan Krejčí: Přeji vám krásné Vánoce, plné splněných přání, klid, štěstí, zdraví a pohodu v příštím roce.

Lenka Pukančíková: Do nového roku 2019 bych vám kromě těch klasických věcí, jako je láska, radost, štěstí, klid, zdraví, chtěla popřát, taky to, abyste si tyto věci uměli ve svém životě dopřát, protože je snadné si tyhle věci přát ve svém životě, možná je pro vás snadné je dávat, ale ne vždy je snadné je přijímat a vytvořit si prostor pro klid a lásku v životě. Zatím si užijte svátky a mějte se krásně.

Daniel Križák: Já vám přeji do nového roku mnoho odvahy a odhodlání jít za svými sny. Také vám přeji hodně radosti a úsměvů :)

Jakub Koňas: Do nového roku vám přeju, ať naplno prožíváte každé tady a teď, ať čerpáte z moudrosti svých včera a s neskalenou naivitou a radostí malého dítěte se těšíte na svá zítra.

Lukáš Kochrda: Vánoce jsou svátky během kterých bychom se měli zastavit, odpočívat, relaxovat a nasávat pohodu ve společnosti svých blízkých. Tak vám přeji, aby se vám to také podařilo, abyste neřešili práci a povinnosti, protože na ty máte přeci celý příští rok. Přeji vám krásné Vánoce, vstup do nového roku, tou pravou nohou a také 3 důležité věci – zdraví, štěstí a lásku. Tak šťastné a veselé.

Martin Dolenský a Katka Pelcová: Štastný nový rok :)

Katka pečuje o celý projekt MioWebu a jeho tým. Miluje spolupráci a brainstorming. A taky počítače a techniku jako takovou. Návody otevírá až v nouzi nejvyšší.

Checklist zdarma

Splňuje váš web všechny nároky, které se od prodejního webu očekávají? Stáhněte si náš rychlý audit, který vám za 5 minut pomůže odhalit všechny neduhy.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů