Jak si vedl MioWeb v roce 2017?

Rok 2017 byl pro nás v MioWebu plný změn, inovací a nových nápadů. Naším cílem bylo, je a bude vyvíjet a neustále vylepšovat MioWeb tak, aby vám přinášel nejen spoustu radosti při tvorbě vašich webů, ale i hromady nových zákazníků, pokud je to vaším záměrem.

Podívejte se na přehled toho nejlepšího, co jsme v MioWebu spolu s vámi v roce 2017 vytvořili. Je toho hodně a máme velkou radost, že i vy máte radost z tvorby vašich webů.

PF_MioWeb

A co pro vás plánujeme v roce 2018?

Rok 2018 bude úžasný! To víme už teď:-). Máme v plánu MioWeb dále vylepšovat tak, aby se s ním pracovalo ještě snadněji a radostněji.
Mezi naše novoroční předsevzetí patří i to, že bychom vám chtěli být ještě blíže a intenzivněji s vámi komunikovat na sociálních sítích, pokud ovšem o to budete stát:-).

A je toho mnohem více. Nechte se překvapit, máme pro vás letos něco opravdu speciálního – zbrusu novou verzi vašeho oblíbeného editoru. Bude krásný, uživatelsky velmi jednoduchý, přitom profesionální a osobitý.

Těšíme se na vše, co nám rok 2018 přinese.

Děkujeme vám, že nám důvěřujete a přejeme vám, ať je i váš rok 2018 plný kreativní tvorby, milých překvapení, radosti a lásky.

Za celý MioWeb tým snů, s láskou Petra ❤️

Petra v MioWebu pečuje o marketing. S ostatními členy týmu snů vytváří kampaně, komunikuje navenek i dovnitř. Miluje jógu, snowboarding, cestování a život. Je maminkou dvou úžasných dětí a dost často ji uvidíte s čokoládou v ruce :-)

Naklikejte si svůj web

V dávných dobách jste museli umět kódovat nebo si najmout grafika a programátora, aby vám postavili web. V dnešní době máte Mioweb!

Projeďte se s Miowebem na 14 dní zdarma ↓↓↓

Komentáře
  1. Mezi naše novoroční předsevzetí patří i to, že bychom vám chtěli být ještě blíže a intenzivněji s vámi komunikovat na sociálních sítích, pokud ovšem o to budete stát:-). !!

  2. Pro mě byl rok 2017 rokem, kdy jsem po 5 letech spustil projekt GlassEducation a začal prodávat online své know-how, o kterém si každý myslel, že to nikdo nebude kupovat. Výsledky mě překvapily. Chtěl bych tímto inspirovat všechny odborníky v jakémkoliv oboru, aby vše, co mají v „šuplíku“ hodili na web a nechali to vydělávat. Nemusíte mít strach, že vás pak nikdo nebude potřebovat, ba naopak. Jen ze čtení textů se nikdy nikdo nestal expertem, kterým vy už jste. Lidé nejdříve potřebují vědět a věřit vám, aby pak od vás mohli začít nakupovat.

  3. Happy Wheels Go napsal:

    Je skvělé se dozvědět o mioweb. Děkujeme, že jste nás informovali a pomohli nám při manipulaci s webovými stránkami

  4. Frp Bypass napsal:

    Je skvělé se dozvědět o mioweb. Děkujeme, že jste nás informovali a pomohli nám při manipulaci s webovými stránkami

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů