Vyzkoušejte Mioweb na 14 dní za 1 Kč! Objevte všechny výhody a funkce, které vám nabízí. Začněte tady.

AffilBox

Odměňujete díky AffilBoxu partnery za to, že vám přivádí nové zákazníky.


Informace

Jahnova 8, Pardubice 530 02


AffilBox

AffilBox je nástroj na tvorbu a správu provizního programu (jinak affiliate programu). Díky AffilBoxu si můžete vytvořit vlastní tým online obchodníků, kteří budou propagovat Váš produkt nebo službu.

Co je to provizní program?

Provizní program je systém, kdy odměňujete partnery za to, že vám přivádí nové zákazníky. Odměňujete je tzv. provizí, která se nejčastěji vypočítává jako procentuální část z hodnoty objednávky.

Vyplatí se mi provizní program?

Určitě ano. Když nakupujete reklamu přes bannery, nebo PPC, tak vždy platíte za kliknutí / zobrazení a nevíte předem, zda zákazníci nakoupí. Podobně pokud si najmete obchodního zástupce, tak mu budete muset platit mzdu nezávisle na tom, zda vám přivede nové zákazníky. Díky proviznímu systému platíte vždy až za uskutečněné objednávky! Je to v současnosti ve světě nejpopulárnější způsob marketingu. Nikdy neplatíte nic navíc a sami si určujete, kolik jste ochotni vašim partnerům zaplatit.

Chtěl bych si AffilBox vyzkoušet, je to možné?

Samozřejmě, že je. Jděte na demo.affilbox.cz a zde si můžete vyzkoušet AffilBox jak z pohledu administrátora, tak inzerenta, či partnera. Stačí se přihlásit jako admin s heslem admin.

Za jak dlouho mi začne affiliate vydělávat?

Rádi bychom vám řekli, že zítra. Ale z naší zkušenosti to je 2-3 měsíce od spuštění. Tato prodleva je způsobena tím, že partneři se musí registrovat, podívat se, co prodáváte, připravit propagaci a začít vám přivádět návštěvníky. To vše chvíli trvá.

Jak funguje AffilBox – je potřeba jej někam nainstalovat?

AffilBox běží na našich vlastních serverech. Nic nemusíte instalovat o vše se staráme my.

Instalace aplikace AffilBox do Miowebu

Textový a printcreenový návod pro propojení Miowebu s AffilBoxem

Napsat zprávu

na info@affilbox.cz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů.