Říjnové novinky v MioWebu

Pokaždé, když náš programátor Martin přijde s tím, že má připravenou novou verzi MioWebu, těšíme se, jaké novinky a vylepšení nás čekají. Realizujeme vlastní nápady a stejně tak se inspirujeme náměty našich klientů. Před pár dny jsme vydali novou aktualizaci, ve které je hned několik věcí, o které jste si vy, co jste našimi klienty, často psali.

Vyzkoušejte si nový element SOCIÁLNÍ IKONKY nebo rozšířené možnosti v elementech ODRÁŽKY, GALERIE a SEZNAM AKCÍ.

1. Element SOCIÁLNÍ IKONKY

Hned první z novinek je zbrusu nový element sociální ikonky. Už žádné pluginy pro ikony sociálních sítí. Teď si můžete na web dát přesně ty, které potřebujete a navíc je dokonale sladíte s designem svého webu.

Vložení a nastavení elementu pro vás bude určitě hračka, princip je podobný jako u řady dalších elementů. Vyberete ikonku, přidáte příslušný odkaz a v nastavení vzhledu si vyladíte styl, barvu a velikost. Ve videu se přesně dozvíte, jak na to.

2. Nové možnosti nastavení v elementu ODRÁŽKY

Další skvělou změnou je rozšíření možností nastavení v elementu odrážky. Jednak zde najdete nové ikony pro odrážky a také pár nových stylů vzhledu, čímž se vám značně rozšiřují možnosti vyladění dle vlastních představ.

Co považuji za skutečně velké plus je možnost nastavení velikosti a rozestupu odrážek. A pokud si z nabízených možností přeci jen nevyberete, jednoduše si pro odrážky nahrajte vlastní obrázek. Podívejte se i na video s ukázkou nastavení.

3. Nové možnosti vzhledu v elementu GALERIE

Už v minulé verzi jsme značně rozšířili možnosti nastavení v elementu galerie a teď přidáváme další. K efektům po najetí na obrázek a velikosti mezer jsme přidali několik nových rozměrů náhledových obrázků. Proklikejte si jednotlivé styly a vyberte si takový, který je pro vás ten nej. Pusťte si ukázkové video, ať víte, jak na to.

4. Možnost skrýt obrázek a popisek v elementu SEZNAM AKCÍ

Na konci srpna jsme přidali dlouho žádaný element seznam akcí. A v této verzi přinášíme další varianty jeho nastavení. Pokud chcete jen jednoduchý výpis vašich akcí, můžete nyní skrýt náhledový obrázek a to samé udělat i s detailním popisem. Více opět najdete ve videu.

 

Katka pečuje o celý projekt MioWebu a jeho tým. Miluje spolupráci a brainstorming. A taky počítače a techniku jako takovou. Návody otevírá až v nouzi nejvyšší.

Naklikejte si svůj web

V dávných dobách jste museli umět kódovat nebo si najmout grafika a programátora, aby vám postavili web. V dnešní době máte Mioweb!

Projeďte se s Miowebem na 14 dní zdarma ↓↓↓

Komentáře
  1. Pavel napsal:

    Dobrý den, děkuji za výborné novinky :-) plánujete také možnost zařadit sociální ikonky zařadit přímo do menu?

    • Katka napsal:

      Hezký den, Pavle. Jsme rádi, že se vám novinky líbí. Do menu tuto funkci akutálně neplánujeme, ale pokud si přejete mít ikonky v hlavičce, můžete k tomu velmi dobře využít obsah před hlavičkou.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů