Vyzkoušejte Mioweb na 14 dní za 1 Kč! Objevte všechny výhody a funkce, které vám nabízí. Začněte tady.

Novinky z provizního programu Mioweb Money

Naše síť obchodních partnerů stále roste, z čehož máme velkou radost a tak jsme pro vás připravili hned několik novinek, abychom naši spolupráci ještě více prohloubili.

Je to rok, co plně využíváme AffilBox

V listopadu 2019 jsme začali používat nový program pro provoz našeho provizního (affiliate) programu Mioweb Money. Stal se jím AffilBox, který je na ovládání velice jednoduchý, pochvalujeme si ho nejen my, ale i naši partneři. Partneři oceňují především statistické přehledy zaznamenaných konverzí a následných provizí, dále pak přehlednou fakturaci. Nám nejvíce šetří čas automatické schvalování provizí a velmi rychlá a efektivní podpora AffilBoxu.

Pokud budeme mluvit v číslech, tak jsme za loňský rok s partnery dosáhli obratu 1 108 698 Kč a na provizích bylo vyplaceno 480 900 Kč. Celkem jsme zaznamenali 1 048 konverzí a nutno říci, že kvalita našich konverzí byla v průměru 83 % (počet schválených konverzí / počet konverzí celkem), což je krásný výsledek. Náš nejúspěšnější partner si v loňském roce vydělal 112 500 Kč na provizích.

Pro letošní rok máme stanovené nemalé cíle, nejen ty finanční, ale chceme našim partnerům nabídnout další možnosti spolupráce a zaměříme se také na vzdělávání v oblasti affiliate marketingu.

Záznam webináře na téma: Vše, co jste chtěli vědět o affiliate marketingu

Provizní program je výhodný v tom, že si budujete vlastní obchodní síť partnerů, kteří vás propagují a dostanou se tak k zákazníkům, ke kterým se sami nedostanete nebo jen velmi obtížně. Pomáhají vám s růstem vašeho podnikání a vy je odměňujete provizemi. Možná by se vám vlastní provizním systém líbil nebo dokonce o něm vážně uvažujete. Vlastní zkušenost již máte, jste naším obchodním partnerem a víte tedy, jak provizní program funguje pro partnery. Jak by ale mohl být funkční i pro vaše podnikání? (Pokud naším partnerem nejste, registrovat se můžete zde.)

Ve středu 17.3.2021 proběhl webinář na téma: Vše, co jste chtěli vědět o affiliate marketingu. Webinářem prováděl náš partner Jaroslav Janíček, který se dlouhodobě zabývá affiliate marketingem a má za sebou řadu úspěšných online projektů. Zazněly odpovědi na otázky, co je to vlastně affiliate marketing, pro koho je vhodný, jaké výhody vám spuštění partnerského programu může přinést, jakým chybám se vyvarovat a zazněla i zajímavá čísla, která by vám v rozhodování ohledně vlastní sítě online obchodníků mohla pomoci.

Pokud jste přímý přenos nestihli, nevadí, máme pro vás záznam webináře, který si můžete pustit buď v členské sekci pro partnery, kterou jsme pro vás vytvořili, nebo zde přes odkaz na youtube.

Členská sekce pro partnery

Přehledně a na jednom místě budete mít dostupná aktuální čísla z provizního programu za poslední 3 měsíce, výdělek nejúspěšnějšího partnera, případně nejúspěšnějších partnerů, záznamy uskutečněných webinářů, další vzdělávací materiály a často kladené otázky. Dle vaší kategorie, kterou jste vyplnili při registraci do provizního programu, uvidíte také možnosti spolupráce. V členské sekci najdete všechny další potřebné podklady a informace pro usnadnění naší spolupráce. Pokud vám zde bude cokoliv chybět, neváhejte nám napsat.

V rámci vzdělávání pro vás chystáme také další webinář, který se uskuteční 31.3.2021 v 15 hodin a tentokrát se s Jardou Janíčkem podíváme na to, jak se stát úspěšným affiliate partnerem.

Zveme vás na webinář: Jak se stát úspěšných affiliate partnerem

V tomto webináři se podíváme na affiliate marketing z druhé strany, tedy ze strany partnera, který propaguje nějakou službu nebo produkt. Tak jako vy můžete propagovat Mioweb. Opět vás webinářem provede zkušený affiliate partner Jaroslav Janíček a v průběhu webináře mu budete moci pokládat své dotazy.

Tématem webináře budou jeho zkušenosti, jak vlastně s affiliate marketingem začít, jaké jsou možnosti propagace, které affiliate partneři mají, jaké jsou úspěšné taktiky pro propagaci, kolik hodin denně/týdně/měsíčně vám zabere affiliate marketing, aby pro vás byla spolupráce smysluplná. Záznam webináře bude opět k dispozici.

Otevíráme Mioweb Marketplace

Aby to nebylo jen o nás a naší partnerské síti, rozhodli jsme se, že je pravý čas na Mioweb Marketplace. Často nám chodí dotazy od zákazníků, abychom jim doporučili šikovného webmastera, který jim pomůže postavit jejich první web, agenturu, která se klientovi postará o web od A po Z nebo, někdy se jedná o doporučení vhodné aplikace nebo pluginu. Proto tvoříme vlastní katalog profesionálů, agentur, aplikací a vzdělávacích agentur, které s námi spolupracují a my je tak můžeme doporučovat našim klientům.

Pokud máte o zařazení do Mioweb Marketplace zájem a jste v partnerském programu registrovaní jako agentura, přečtěte si prosím podmínky uvedené v členské sekci v části agentura u Mioweb Marketplace.

Věříme, že se nám portfolio krásně rozroste, že v něm zákazníci najdou přesně toho profíka, kterého potřebují a našim partnerům přinese tato možnost registrace do Mioweb Marketplace a zveřejnění profilu mnoho spokojených zákazníků.

P.S.: Naším affiliate partnerem můžete být i vy. Jedná se o spolupráci, kdy aktivně nebo pasivně doporučujete Mioweb prostřednictvím svých webových stránek, videí, recenzí, e-mailů nebo sociálních sítí a za takto zprostředkovaný prodej získáváte provizi. Pro podrobnější informace navštivte stránku Partnerský program.

Pečuji o partnerský a provizní program Mioweb Money. Starám se o to, aby měli partneři v rukou ten nejlepší nástroj na prodejní web, s nadšením jej doporučovali svým klientům a získávali za propagaci provize.
Komentáře
  1. Jaroslav RENNER napsal:

    Nestihl jsem druhý webinář o affiliate marketingu.
    Je možné získat záznam ?

    • Petr Brožek napsal:

      Dobrý den, druhý webinář o affiliate marketingu se nakonec neuskutečnil a nový termín momentálně neplánujeme. Díky za pochopení.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.