Chcete vydělávat peníze a mít dobrý pocit z toho, že jste někomu pomohli nastartovat jeho podnikání?

DOPORUČTE MIOWEB A ZÍSKEJTE DOŽIVOTNÍ PROVIZI

VAŠE PROVIZE

20% první rok, 10% každý další rok

za MioWeb STANDARD

718 Kč

v prvním roce
+
359 Kč v každém dalším

za MioWeb ESHOP / MEMBER

1.195 Kč

v prvním roce
+
598 Kč v každém dalším

za MioWeb PROFI

1.673 Kč

v prvním roce
+
836 Kč v každém dalším

Využijte tu pravou chvíli vstoupit do partnerského programu nejrychleji rostoucího produktu firmy SmartSelling. Sami jsme pocítili, jaký hlad momentálně v ČR je po efektivním webovém řešení! Pokud chcete vydělávat jen tím, že pošlete email na vaši databázi, případně chytře nastavíte PPC reklamu, čtěte dále.

VYBERTE SI STRATEGII, KTERÁ VÁM NEJVÍCE SEDÍ A ROZJEĎTE OPRAVDU EFEKTIVNÍ AFFILIATE PRODEJ:

Vlastní blog

Pokud provozujete blog na téma webdesign, marketing, online prodej, affiliate, automatizace v byznyse atd., stačí na něj umístit článek o MioWebu s příslušnými odkazy.

Emailing na databázi

Máte-li databázi lidí, kteří vám věří, není nic jednoduššího, než jim poslat krátkou upoutávku s affiliate odkazem na MioWeb.cz, případně na některou z našich prodejních akcí, o kterých vás průběžně emailem informujeme.

Ústní doporučení

Všichni víme, jak reagujeme na "Word of Mouth" reklamu. Doporučí-li nám někdo, komu věříme, službu, která zrovna uspokojuje naši potřebu, neexistuje moc věcí, které by nás odradily od nákupu.

Sociální sítě

Blíží se ústnímu doporučení, ale jedná se o jeho elektronickou formu, která vám zároveň umožní velmi jednoduše zavést affiliate odkaz na nákup MioWebu a mít tak v našem systému zapsanou a později schválenou konverzi.

PPC reklama

Na Facebooku je dnes možné krásně přesně cílit na jednotlivé skupiny uživatelů ať už podle věku, vzdělání, lokality, ale i podle jiných parametrů, jako je příslušnost ke konkrétní skupině nebo stránce, případně si nechat automaticky najít další ideální "avatary" na celé síti.

Video

Cítíte-li se silní v kramflecích před videokamerou, natočte video o tom, jak vám samotným se s MioWebem pracuje a umístěte affiliate link do něj.

KOHO HLEDÁME?

Majitele webových agentur
Majitele webových agentur

Stavíte lidem weby na WordPressu (nebo na čemkoliv jiném) a chcete svým klientům doporučit řešení, které zvládne i dítě? Zamilují si vás!

(Nejen) WordPress Developery
(Nejen) WordPress Developery

Hrajete si s WP, testujete každý den 10 nových šablon? Přestaňte si hrát a objevte sílu MW, která vám dá svobodu soustředit se na obsah webu, zatímco jeho forma se stane dokonalou.

Online podnikatele
Online podnikatele

Prodáváte jakékoliv know-how, služby či zboží a lidi od vás nakupují online? Ukažte jim, že mohou dělat to samé a představte jim MioWeb.

IT konzultanty
IT konzultanty

Radíte lidem, jak si postavit online podnikání? Doporučte jim nejlepšího obchodníka na internetu!

Každého uživatele MioWebu
Každého uživatele MioWebu

Umístěte si do patičky webu váš affiliate link a když se váš web bude někomu líbít, bude chtít podobný. Začne se zajímat na čem je web postavený.

Vás
Vás

Ať už děláte cokoliv a líbí se vám MioWeb, rádi vám poradíme, jak šířit naši radost z jednoduchosti a ještě si u toho vydělat.

JAK ZAČÍT? STAČÍ TŘI KROKY...

1

ZAREGISTRUJTE SE JAKO NÁŠ PARTNER

2

ZKOPÍRUJTE SI SVŮJ AFFILIATE KÓD

Svůj affiliate kód získáte v administraci affiliate programu MioWebu.

3

VLOŽTE ODKAZ DO PŘÍSLUŠNÉHO MÉDIA

Do článku, emailu, reklamy, do patičky webu...

CHCETE PORADIT?
KONTAKTUJTE NÁS

Michal Kolář
Michal Kolář
Affiliate Manažer firmy SmartSelling, a.s.

Tel. 774 109 366