Jak vytvořit do 24 hodin fungující prodejní web
i bez programátora a grafika, abyste mohli prodávat a vydělávat i když nejste zrovna online?


Katastrofou většiny dnešních webů je, že se nedají jednoduše spravovat, vypadají strašlivě, neplní svou funkci, editace je pomalá a ještě to stojí moc peněz. 

Znáte to? Kvůli každé změně barvy na webu čekáte několik dní a pak to stojí několik stovek. Chcete dát na web formulář a webmaster řekne, že to nejde a když chcete pár drobných změn, máte pocit, jako kdybyste chtěli ze slona udělat žirafu. Je to nemožné, nebo to trvá příliš dlouho.

Vytvářet profesionální webové stránky bylo prostě vždycky náročné a běžný podnikatel nemá čas ani peníze se tomu věnovat s úsilím, které by přineslo kýžené výsledky, i když ví, že v dnešní době je bez webových stránek jako bez ruky, bez nohy.

Až do dnešního dne...

Jde to i bez dlouhého čekání
na vašeho webmastera a bez nehorázných cen

Světlo světa spatřila nová moderní verze aplikace MioWeb 2.0, ve které máte za pár hodin vytvořené stránky k obrazu svému, i když jste do dnešního dne uměli
na webu jen vyhledávat informace na Googlu a používat Facebook.

Vytvořte si moderní web, který uspokojí všechny potřeby vašeho podnikání! Díky jednoduchému uživatelskému rozhraní metodou "drž a táhni element kam potřebuješ",
si hravě zvládnete web vytvořit sami, jako kdybyste stavěli puzzle, aniž byste museli něco programovat nebo složitě nastavovat.

Textová pole, videa, obrázky, odpočet času, reference, facebook tlačítka, prodejní tlačítka, formuláře, komentáře.... Metodou „drž a táhni“ je umístíte přesně tam,
kam potřebujete, dáte jim své nastavení a vzhled podle toho, jak sami potřebujete. 

SAMI NA PÁR KLIKNUTÍ VYROBÍTE SKVĚLÝ:

Firemní nebo osobní web

Vytvořte si klasický web pro budování vaší značky.

Info-podnikatelský web

Pro vaši expertní značku a prodej know-how, konzultací, vzdělávání a online kurzů.

Blog

Získejte pozornost a nové návštěvníky a pište pro ně zajímavé články.

Registrační “Squeeze” stránky

Vstupní stránky pro vaše kampaně včetně webových formulářů a napojení na SmartEmailing a jiné služby.

Prodejní stránky

Jednoduše si vytvořte účinné stránky, kde budete prodávat vaše produkty a služby včetně napojení na platební bránu FAPI.

Členské sekce

Sdílejte se zákazníky placený obsah v uzamčené členské sekci (pouze tarify BUSINESS a PREMIUM).

Kampaně

Vytvořte tzv. Big Launch video kampaň postavenou na info marketingu pro mega prodej vašeho produktu (pouze tarify BUSINESS a PREMIUM).

Obsahové stránky

Umístit a vytvořit video stránku, vložit audio mp3 nebo text nebylo nikdy tak snadné.

Webinářové stránky

Uspořádejte vysílání webináře přímo na vašich webových stránkách.

a vše plně responzivní

Připraveno ihned i pro mobilní zařízení, Smartphony, iPhony, iPady, tablety apod.

MioWeb 2.0 VE TŘECH VĚTÁCH

Jednoduchá tvorba krásných webů bez grafika a programátora

Vyberete šablonu webu, blogu a stránky. Nastavíte vzhled. Přidáte texty, obrázky a grafické prvky. Přidáte webový formulář nebo prodejní stránku a máte hotovo. Teď jste schopni si nové stránky vytvářet i upravovat sami a rychle a na nikoho nečekat, až se uráčí.

Nové moderní a často revoluční moduly pro váš online marketing

Napojení na email marketingové služby a automatickou fakturaci. Facebook. SEO nastavení. Webové formuláře. Odkrývání obsahu – evergreen, odpočítávání a časová tlačítka. Big Launch kampaně, komentáře, členské sekce a uzamčený obsah. MioWeb 2.0 aktualizujeme a přidáváme nové moduly, abyste drželi laťku s těmi nejlepšími světovými online marketéry.

Předpřipravené grafické šablony pro různé typy stránek

Chcete mít krásnou stránku na registrace, prodej ebooku nebo online kurzu? Chcete uspořádat webinář a nevíte, jak stránku udělat? Rádi byste blog nebo členskou sekci? Přidat na web reference, vlastnosti produktů, ceník, video, soubor ke stažení. S grafikou ani jak na to
se trápit nemusíte. Prostě vyberete šablonu nebo daný prvek.
Nový MioWeb má grafické návrhy různých stránek, které jsou kompletně v češtině. Vyměňte pouze texty, změňte si barvičky, vyměňte logo a vaši novou stránku můžete mít za pár minut plně funkční.

MALÁ UKÁZKA PRÁCE S MioWebem

(jak rychle upravit šablonu a vytvořit tak unikátní stránku)

MioWeb 2.0 je nejsnazší způsob na českém a slovenském trhu
jak vytvářet nejmodernější webové stránky pro vaše podnikání 

a to bez technických a grafických znalostí!

Jsem nadšená. Konečně nemusím otravovat grafika s každou prkotinou a nový blog PodnikameSrdcem.cz jsem dokázala graficky nastavit a vytvořit úplně sama. S MioWebem je radost pracovat, ovládání je intuitivní a sama jsem byla až překvapená, jak mi web roste hezky pod rukama.

Stanislava MrázkováExpertka na online marketing

Trápil jsem se pár měsíců s Optimizepressem a přechod na MioWeb vnímám jako přesednutí z Trabantu do Porsche:-) Přiznám se, že nebýt záruky vrácení peněz, asi bych se ještě vztekal u Optimizepressu, ale už po 10 minutách práce s MioWebem jsem měl jasno, že peníze zpět určitě chtít nebudu:-) MioWeb má na to dobýt celý svět:-)

Ivo Vávra

Jedným slovom - fantastické. Nikdy som nečakala, že tvoriť krásnu stránku skutočne na úrovni bude tak jednoduché. MioWeb 2.0 sme si s manželom zamilovali. So stránkou sa dá pracovať ako doma na nástenke.

Michaela Ištvánová

Chci zde veřejně ocenit práci Martina. Již jsem za 10 let vyzkoušel všechno možné a utratili jsme za programátory skoro 200 tisíc, aniž bychom byli spokojeni. Za tu dobu jsem našel pouze jediný systém, který byl "uživatelský přátelský", avšak nebyl zase použitelný pro internetové kampaně. TOTO JE DRUHÝ systém uživatelsky přátelský a navíc splňující vše, o co jsem 10 let usiloval!!! Děkuji!

Tomáš Kašpar

Už vám někdo řekl, že je MioWeb (a jeho tvůrce) geniální? Pokud ano, tak nelhal. 🙂 Díky Martine. Aleš, Dokuř.cz

Aleš Drnovskýwww.dokur.cz

Čo sa týka MioWebu, som maximálne spokojný. Splnil všetky moje očakávania. Vyhovuje mi administrácia v čestine, všetko je zrozumiteľné a prehľadné. Sú dostupné návody a videá, takže ak človek narazí na nejaký problém, alebo niečo nevie spraviť, može to behom chvílky naštudovať a pokračovať v práci. Stanislav, MaláKupelňa.sk

Stanislav PekarALEA Slovakia s. r. o.

Jednoduchý, přehledný, a hlavně šetřící čas i peníze. Takhle vidím po několika měsících MioWeb. Co mi trvalo týden, mám dnes hotové za den. A nemusím platit programátora za každou úpravu. Vystačím si bohatě s podporou MioWebu. Petra, EshopKurz.cz

Petra Mikuláškováwww.EshopKurz.cz

Nic neriskujete, protože na MioWeb 2.0 se vztahuje 100% garance vrácení peněz.

Pokud se chcete na cokoliv zeptat, než akce vyprší, volejte 777 800 434.

MioWeb START se slevou 25%
5.990 Kč
4.493 Kč
bez DPH, jednorázově / navždy
Možno použít na jednom webu
Vizuální editor k tvorbě obsahu webu
Napojení se SmartEmailingem a FAPI
Možnost tvorby blogu
Technická podpora a aktualizace na 1 rok (každý další rok volitelně 990 Kč/rok)
Přístup do členské sekce na MioWeb.cz
MioWeb START neobsahuje moduly pro tvorbu kampaní a členských sekcí. Obsahuje ale veškeré prvky nutné pro jednoduchou a rychlou tvorbu webu a blogu a je proto vhodný pro tvorbu firemních, osobních, projektových a produktových webů.
MioWeb PREMIUM se slevou 25%
23.990 Kč
17.993 Kč
bez DPH, jednorázově / navždy
Neomezené množství webů
Vizuální editor k tvorbě obsahu webu
Napojení se SmartEmailingem a FAPI
Neomezené množství členských sekcí
Neomezené množství kampaní
Možnost tvorby blogu
Technická podpora a aktualizace na 1 rok (každý další rok volitelně 3990 Kč/rok)
Přístup do členské sekce MioWeb.cz
MioWeb PREMIUM obsahuje vše co potřebujete k prodeji vašich produktů nebo služeb a je vhodný pro zkušené infopodnikatele a podnikatele, kteří mají více projektů/produktů a ty chtějí propagovat a prodávat online na několika webech (doménách) zaráz.

Poznámka: Zakoupené licence lze použít pouze k osobnímu použití.
Nelze je dále prodávat nebo pomocí nich vytvářet weby jiných osob.
Uvedené ceny jsou bez DPH.

Nejčastěji kladené otázky

Jak to vlastně funguje? Co dostanu po zaplacení?

MioWeb 2.0 je šablona pro WordPress. To znamená že po zaplacení dostanete soubor s touto šablonou, který si potom můžete nainstalovat na svůj hosting kde máte nainstalovaný WordPress.

Platí se MioWeb 2.0 pravidelně každý měsíc/rok nebo jen jednorázově?

Máme pro Vás dobrou zprávu: MioWeb si zakoupíte jednorázově a pak je navždy váš. Žádné měsíční/roční poplatky za využívání jako to mají některé konkurenční systémy. Pouze podpora a aktualizace jsou zpoplatněny ročním paušálem (990 / 1990 / 3990 Kč dle tarifu výše). První rok je zdarma a potom si je můžete a nemusíte prodloužit.

Poskytnete mi technickou podporu, když si v MioWebu 2.0 nebudu s něčím vědět rady?

Samozřejmě! Náš skvělý support tým je vám plně k dispozici. V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se MioWebu nás neváhejte kontaktovat na podpora@mioweb.cz, nebo volejte na číslo uvedené na našich stránkách mioweb.cz.

Kdo má přístup k mému obsahu, když si postavím web na MioWebu 2.0?

Jelikož máte šablonu MioWeb 2.0 postavenou na redakčním systému WordPress, který je na vašem vlastním hostingu, máte k webu přístup jen vy resp. lidé, kterým tento přístup sami vytvoříte.

Umí MioWeb mailovat resp. prodávat?

Sám o sobě ne. Abyste mohli dělat profesionálně emailmarketing a prodávat pomocí automatických prodejních formulářů, je třeba si dokoupit SmartEmailing a FAPI (nebo obdobné nástroje). Smart a FAPI jsou na dva kliky propojitelné s MioWebem. Jako majitelé MioWebu máte na oba nástroje nárok na slevu. Řekněte si o ni mailem na pomoc@platforma20.cz

Co znamená v ceníku "možno použít na X webů"?

Šablona MioWebu, kterou si po zaplacení stáhnete je svázána s vaší doménou. Pokud si koupíte např. MW Start pro 1 web, znamená to, že šablonu budete moct použít jen na jedné doméně.

Co když časem zjistím, že mi 1 resp. 5 webů nestačí?

Nevadí, napište nám na podpora@mioweb.cz a my vám umožníme koupit upgrade na vyšší verzi, přičemž zaplatíte jen rozdíl ceny (pokud MioWeb kupujete se slevou, nemůžeme garantovat, že sleva půjde aplikovat i na upgrade).

Jaké jsou rozdíly mezi tarify?

Šablona START neobsahuje funkce "kampaň" a "členská sekce". Pokud však nejste zkušenými infopodnikateli, pravděpodobně je ani nevyužijete. Tarif BUSINESS a PREMIUM jsou funkčně shodné, liší se pouze počtem webů (tj. domén), na které šablonu můžete aplikovat.

Co všechno potřebuju k tomu abych mohl s MioWebem pracovat?

MioWeb 2.0 je WordPress šablona kterou je potřeba nainstalovat na váš hosting. Prvním krokem je tedy zřízení domény a hostingu. Na hosting je potřeba nainstalovat WordPress a aktivovat na něm MioWeb. Při zakoupení MioWebu obdržíte přístup do členské sekce, kde naleznete videonávody, jak si vše krok za krokem zařídit a nainstalovat.

Co se stane po roce, když mi vyprší aktualizace a podpora?

Web resp. weby, které jste si vytvořili na MioWebu, budou samozřejmě fungovat dále. Volitelně si budete moct podporu i aktualizace prodloužit na další rok.

Co jsou to aktualizace?

Vzhledem k tomu, jak rychle se vyvíjejí trendy designu i funkcí, přidáváme do MioWebu pravidelně nová vylepšení, elementy, šablony atd. Jakmile si stáhnete aktualizaci, MioWeb se vám sám přizpůsobí (váš web zůstává samozřejmě nedotčený 🙂

Je MioWeb vhodný pro e-shop?

MioWeb 2.0 je vhodný k tvorbě klasických osobních nebo firemních webů a prodejních stránek, kdy prodávate několik málo produktů. Není vhodný například pro e-shopy, realitky, autobazary a jiné "katalogové" weby, kdy je obsah vytvářen na základě databáze produktů. Naučíme vás však strategie, kdy pomocí MioWebu podpoříte prodej na těchto "složitějších" webech.