Vyzkoušejte Mioweb na 14 dní za 1 Kč! Objevte všechny výhody a funkce, které vám nabízí. Začněte tady.
Stanislav Pekár - Prodejce sanity a koupelnový guru

Tvorbu webu si jednoduše užívám 

Mioweb příběh Stanislava Pekára

\"Po letech strávených v různých zaměstnáních jsem se v roce 2010 rozhodl opustit svou komfortní zónu a dal výpověď. Založili jsme společnost s ručením omezeným a pustili se do nové výzvy v podobě distribuce revolučního výrobku v oblasti hygieny. Dnes mohu směle říci, že to bylo jedno z mých nejlepších životních rozhodnutí.\"

produktové webové stránky

Produktový web pro WC+BIDET 2v1

firemní web malakupelna.sk

Webové stránky s radami a tipy (nejen) pro malé koupelny

Stanislave, čemu všemu se v rámci svého podnikání dnes věnujete?

Více než 10 let jsem pracoval v oblasti rekonstrukce, staveb a vybavení koupelen. Poslední roky se specializuji pouze na koupelny a snažím se lidem pomáhat při řešení jejich problémů při návrhu nové koupelny, výběru vybavení a vhodných materiálů. Díky svým zkušenostem jim zároveň můžu poradit, jak ušetřit až 30% nákladů.

Kromě toho jsem spolumajitelem firmy, která je distributorem revolučního výrobku v oblasti intimní hygieny na Slovensku a v Maďarsku. Výrobek se jmenuje WC+BIDET 2v1 a jak z názvu vyplývá, je to spojení WC a bidetu v jednom produktu. Šetří lidem místo v koupelně a také jejich peníze. Kromě velkoobchodní činnosti provozujeme také 2 eshopy – v jednom nabízíme pouze náš hlavní produkt a v druhém lze pořídit kompletní vybavení koupelny – od obkladů, přes sanitu až po baterie.

Jakým způsobem pro vaše podnikání využíváte internet a webové stránky?

Jednak provozujeme dva eshopy pro prodej našich produktů, ale co mě baví ještě víc, je, že s pomocí webových stránek malakupelna.sk můžu pomáhat lidem vybudovat si koupelnu snů za minimální náklady. Měli jsme tu čest být součástí plnění snů v pořadu „Modré z nebe“ a musím říct, že nás tato zkušenost změnila. Dobrý pocit získaný z pomoci druhým, je pro mě tou největší odměnou. Finanční ohodnocení je potom příjemným bonusem, který přichází v momentě, kdy lidé cítí, že vaším hlavním záměrem je jim pomoci.

S jakým záměrem jste tvořil vaše dva weby?

Web malakupelna.sk jsem vytvořil právě na pomoc zákazníkům, kteří mají malou koupelnu a přesto by ji chtěli mít hezkou, funkční a moderní. Na stránkách najdou rady a tipy jak si poradit s vybavením malé koupelny, e-book zdarma: 20 rad a tipů, jak z malé koupelny dostat maximum, placený e-book: Malá koupelna - hravě a s radostí - 10 nejdůležitějších zásad pro malou koupelnu a návod jak ušetřit cca 30% nákladů, možnost objednat si návrh vizualizace koupelny, nabídku zpracování cenové nabídky pro vybavení koupelny. Tento web zároveň slouží na propagaci našeho produktu WC+BIDET 2v1, který je mimochodem výborné řešení právě do malé koupelny a nejen tam.

Web wcbidet.sk je klasický produktový web s informacemi o výrobku, který zákazníka v případě zájmu navede na náš eshop.

Jak se vám s Miowebem pracuje?

Já jsem maximálně spokojený. Mioweb splnil všechna moje očekávání. Měl jsem koupenou licenci na konkurenční zahraniční šablonu OptimizePress, ale už jsem se k ní nikdy nevrátil. U MioWebu mi vyhovuje administrace v češtině, všechno je srozumitelné a přehledné. Jsou dostupné návody a videa, takže když člověk narazí na nějaký problém, anebo něco neumí vytvořit, může to během chvilky nastudovat a pokračovat v práci.

Jaké všechny funkcionality Miowebu využíváte a proč?

MioWeb mám propojený se SmartEmailingem, abych mohl s návštěvníky svých stránek navázat komunikaci prostřednictvím emailu a s Fapi, abych mohl na svých stránkách prodávat jak vizualizaci koupelny, tak ebook s nejlepšími tipy pro zařizování koupelny. Weby propaguji především přes PPC reklamu na Facebooku a odtud je vedu buď na squeeze page a nebo přímo na web, kde výměnou za email nabízím ebook zdarma.

Plánujete nějaké další weby?

Přiznávám se bez mučení, že jsem chvílemi přemýšlel o nových projektech jen proto, abych mohl vytvořit nový web. Rád vymýšlím nové věci a díky MioWebu můžu tvořit okamžitě, když mě osloví „můza“. Nemusím čekat na grafiky nebo programátory, až budou mít čas, ale všechno si můžu vytvořit hned sám. Takže pro mě je práce s Miowebem silně návyková a musím se přiznat, že mám v hlavě už pár dalších projektů, jen ještě musím najít čas a jde se na to! Práce s Miowebem je prostě zábava a radost. :-)

Děkujeme za rozhovor a přejeme mnoho úspěchů nejen s webovými stránkami!