Vytvořte si web bez programátora a grafika za pár hodin

NAPOSLEDY V MIOWEBU
ZA JEDNORÁZOVÝ POPLATEK

Během krátké doby budeme přecházet na pravidelný roční paušál za provoz webu (tak jako to má většina obdobných služeb) - tohle je jedna z posledních šancí, jak si zakoupit licence jednorázově a pak už nemuset nic platit.

Možnost jednorázové platby se slevou 25% může být kdykoliv ukončena.

Jde to totiž i bez čekání na vašeho webmastera a bez nehorázných cen

Získejte MioWeb 2.0 - nástroj, ve kterém máte za pár hodin vytvořené stránky
k obrazu svému, i když jste do dnešního dne uměli na webu jen vyhledávat informace
na Googlu a používat Facebook.

Videoukázka jak jednoduše naklikat stránku webu:

Vytvořte si moderní web, který uspokojí všechny potřeby vašeho podnikání! Díky jednoduchému uživatelskému rozhraní metodou "drž a táhni element kam potřebuješ", si hravě zvládnete web vytvořit sami, jako kdybyste stavěli puzzle, aniž byste museli něco programovat nebo složitě nastavovat.

Textová pole, videa, obrázky, odpočet času, reference, facebook tlačítka, prodejní tlačítka, formuláře, komentáře... Metodou „drž a táhni“ je umístíte přesně tam,  kam potřebujete, dáte jim své nastavení a vzhled podle toho, jak sami potřebujete.

Sami na pár kliků vytvoříte skvělý:

Firemní nebo osobní web

Vytvořte si klasický web pro budování vaší značky.

Info-podnikatelský web

Pro vaši expertní značku a prodej know-how, konzultací, vzdělávání a online kurzů.

Blog

Získejte pozornost a nové návštěvníky a pište pro ně zajímavé články.

Registrační “Squeeze” stránky

Vstupní stránky pro vaše kampaně včetně webových formulářů a napojení na SmartEmailing a jiné služby.

Prodejní stránky

Jednoduše si vytvořte účinné stránky, kde budete prodávat vaše produkty a služby včetně napojení na platební bránu FAPI.

Členské sekce

Sdílejte se zákazníky placený obsah v uzamčené členské sekci (pouze tarify BUSINESS a PREMIUM).

Kampaně

Vytvořte tzv. Big Launch video kampaň postavenou na info marketingu kolem vašeho produktu (pouze tarify BUSINESS a PREMIUM).

Obsahové stránky

Umístit a vytvořit video stránku, vložit audio mp3 nebo text nebylo nikdy tak snadné.

Webinářové stránky

Uspořádejte vysílání webináře přímo na vašich webových stránkách.

a vše plně responzivní

Připraveno ihned i pro mobilní zařízení, Smartphony, iPhony, iPady, tablety apod.

MioWeb 2.0 ve třech větách

Jednoduchá tvorba krásných webů bez grafika a programátora

Vyberete šablonu webu, blogu a stránky. Nastavíte vzhled. Přidáte texty, obrázky a grafické prvky. Přidáte webový formulář nebo prodejní stránku a máte hotovo. Teď jste schopni si nové stránky vytvářet i upravovat sami a rychle a na nikoho nečekat, až se uráčí.

Nové revoluční moduly pro váš online marketing

Napojení na email marketingové služby a automatickou fakturaci. Facebook. SEO nastavení. Webové formuláře. Odkrývání obsahu – evergreen, odpočítávání a časová tlačítka. Big Launch kampaně, komentáře, členské sekce a uzamčený obsah. MioWeb 2.0 aktualizujeme a přidáváme nové moduly, abyste drželi laťku s těmi nejlepšími světovými online marketéry.

Předpřipravené grafické šablony pro různé typy stránek

Chcete mít krásnou stránku na registrace, prodej ebooku nebo online kurzu? Chcete uspořádat webinář a nevíte, jak stránku udělat? Rádi byste blog nebo členskou sekci? Přidat na web reference, vlastnosti produktů, ceník, video, soubor ke stažení. S grafikou se trápit nemusíte. Prostě vyberete šablonu nebo daný prvek.
Nový MioWeb má grafické návrhy různých stránek, které jsou kompletně v češtině. Vyměňte pouze texty, změňte si barvičky, vyměňte logo a vaši novou stránku můžete mít za pár minut plně funkční.

Co na MioWeb říkají naši zákazníci?

Když vidíte, jak vám roste pod rukama něco, co jste si v životě nepředstavovali, že dokážete, je to obrovská dávka energie, která vás nakopává dopředu. Musím přiznat, že jsem byla s každou další vytvořenou stránkou pyšnější.

Michala Měřínskáspecialistka na ženskou krásu www.michalamerinska.cz

Čo sa týka MioWebu, som maximálne spokojný. Splnil všetky moje očakávania. Vyhovuje mi administrácia v čestine, všetko je zrozumiteľné a prehľadné. Sú dostupné návody a videá, takže ak človek narazí na nejaký problém, alebo niečo nevie spraviť, može to behom chvílky naštudovať a pokračovať v práci.

Stanislav Pekárprodejce sanity a koupelnový guru www.malakupelna.sk

Díky webu a ebooku zdarma jsem během prvních 2 měsíců práce s ním získala obchody ve výši 170 tisíc na provizích. Nyní mám rozpracovaných dalších 6 konkrétních obchodních případů.

Ivana Cikánkováexpert na prodej nemovitostí www.ivanacikankova.cz

Na MioWeb prechádzam so všetkými predajnými webmi a našiel som na ňom to, čo mi chýbalo v LeadPages či v Kajabi. Vieme tam spraviť všetko, čo ku kvalitnému infopodnikaniu potrebujeme. Takže za mňa palec hore!

Michal Kopeckýonline marketér a provozovatel navštěvovaného blogu www.akozbalit.sk

Jednoduchý, přehledný, a hlavně šetřící čas i peníze. Takhle vidím po několika měsících Mioweb. Co mi trvalo týden, mám dnes hotové za den. A nemusím platit programátora za každou úpravu. Vystačím si bohatě s podporou Miowebu.

Petra Mikuláškováwww.eshopkurz.cz

A jak by mohl vypadat i váš web?

(klikněte pro detail)

Nic neriskujete, protože na MioWeb 2.0 se vztahuje 100% garance vrácení peněz.

Pokud se chcete na cokoliv zeptat, než akce vyprší, volejte 777 800 434.

Tato akce může být kdykoliv ukončena.

MioWeb START se slevou 25%
5.990 Kč
4.493 Kč
bez DPH, jednorázově / navždy
Možno použít na jednom webu
Vizuální editor k tvorbě obsahu webu
Napojení na SmartEmailing a FAPI
Možnost tvorby blogu
Technická podpora a aktualizace na 1 rok (každý další rok volitelně 990 Kč/rok)
Přístup do členské sekce na MioWeb.cz
MioWeb START neobsahuje moduly pro tvorbu kampaní a členských sekcí. Obsahuje ale veškeré prvky nutné pro jednoduchou a rychlou tvorbu webu a blogu a je proto vhodný pro tvorbu firemních, osobních, projektových a produktových webů.
MioWeb PREMIUM se slevou 25%
23.990 Kč
17.993 Kč
bez DPH, jednorázově / navždy
Neomezené množství webů
Vizuální editor k tvorbě obsahu webu
Napojení na SmartEmailing a FAPI
Neomezené množství členských sekcí
Neomezené množství kampaní
Možnost tvorby blogu
Technická podpora a aktualizace na 1 rok (každý další rok volitelně 3990 Kč/rok)
Přístup do členské sekce MioWeb.cz
MioWeb PREMIUM obsahuje vše co potřebujete k prodeji vašich produktů nebo služeb a je vhodný pro zkušené infopodnikatele a podnikatele, kteří mají více projektů/produktů a ty chtějí propagovat a prodávat online na několika webech (doménách) naráz.

Poznámka: Zakoupené licence lze použít pouze k osobnímu použití.
Nelze je dále prodávat nebo pomocí nich vytvářet weby jiných osob.
Uvedené ceny jsou bez DPH.

Na co se nás ptáte?

Jak to vlastně funguje? Co dostanu po zaplacení?

MioWeb 2.0 je šablona pro WordPress. To znamená že po zaplacení dostanete soubor s touto šablonou, který si potom můžete nainstalovat na svůj hosting kde máte nainstalovaný WordPress.

Platí se MioWeb 2.0 pravidelně každý měsíc/rok nebo jen jednorázově?

Máme pro Vás dobrou zprávu: ještě po krátkou dobu si můžete MioWeb zakoupit jednorázově a pak je navždy váš. Pouze podpora a aktualizace jsou zpoplatněny ročním paušálem (990 / 1990 / 3990 Kč dle tarifu výše). První rok je zdarma a potom si je můžete a nemusíte prodloužit.

Poskytnete mi technickou podporu, když si v MioWebu 2.0 nebudu s něčím vědět rady?

Samozřejmě! Náš skvělý support tým je vám plně k dispozici. V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se MioWebu nás neváhejte kontaktovat na podpora@mioweb.cz, nebo volejte na číslo uvedené na našich stránkách mioweb.cz/kontakty.

Kdo má přístup k mému obsahu, když si postavím web na MioWebu 2.0?

Jelikož máte šablonu MioWeb 2.0 postavenou na redakčním systému WordPress, který je na vašem vlastním hostingu, máte k webu přístup jen vy resp. lidé, kterým tento přístup sami vytvoříte.

Umí MioWeb mailovat resp. prodávat?

Sám o sobě ne. Abyste mohli dělat profesionálně emailmarketing a prodávat pomocí automatických prodejních formulářů, je třeba si dokoupit SmartEmailing a FAPI (nebo obdobné nástroje). Smart a FAPI jsou na dva kliky propojitelné s MioWebem. Jako majitelé MioWebu máte na oba nástroje nárok na slevu. Řekněte si o ni mailem na obchod@mioweb.cz

Co znamená v ceníku "možno použít na X webů"?

Šablona MioWebu, kterou si po zaplacení stáhnete je svázána s vaší doménou. Pokud si koupíte např. MW Start pro 1 web, znamená to, že šablonu budete moct použít jen na jedné doméně. Jestliže váš web zrušíte, můžete licenci uvolnit a kdykoliv později použít na jiný web.

Co když časem zjistím, že mi 1 resp. 5 webů nestačí?

Nevadí, napište nám na obchod@mioweb.cz a my vám umožníme koupit upgrade na vyšší verzi, přičemž zaplatíte jen rozdíl ceny (pokud MioWeb kupujete se slevou, nemůžeme garantovat, že sleva půjde aplikovat i na upgrade).

Jaké jsou rozdíly mezi tarify?

Šablona START neobsahuje funkce "kampaň" a "členská sekce". Pokud však nejste zkušenými infopodnikateli, pravděpodobně je ani nevyužijete. Tarif BUSINESS a PREMIUM jsou funkčně shodné, liší se pouze počtem webů (tj. domén), na které šablonu můžete aplikovat.

Co všechno potřebuju k tomu abych mohl s MioWebem pracovat?

MioWeb 2.0 je WordPress šablona kterou je potřeba nainstalovat na váš hosting. Prvním krokem je tedy zřízení domény a hostingu. Na hosting je potřeba nainstalovat WordPress a aktivovat na něm MioWeb. Při zakoupení MioWebu obdržíte přístup do členské sekce, kde naleznete videonávody, jak si vše krok za krokem zařídit a nainstalovat.

Co se stane po roce, když mi vyprší aktualizace a podpora?

Web resp. weby, které jste si vytvořili na MioWebu, budou samozřejmě fungovat dále. Volitelně si budete moct podporu i aktualizace prodloužit na další rok.

Co jsou to aktualizace?

Vzhledem k tomu, jak rychle se vyvíjejí trendy designu i funkcí, přidáváme do MioWebu pravidelně nová vylepšení, elementy, šablony atd. Jakmile si stáhnete aktualizaci, MioWeb se vám sám přizpůsobí (váš web zůstává samozřejmě nedotčený 🙂

Je MioWeb vhodný pro e-shop?

MioWeb 2.0 je vhodný k tvorbě klasických osobních nebo firemních webů a prodejních stránek, kdy prodávate několik málo produktů. Není vhodný například pro e-shopy, realitky, autobazary a jiné "katalogové" weby, kdy je obsah vytvářen na základě databáze produktů. Naučíme vás však strategie, kdy pomocí MioWebu podpoříte prodej na těchto "složitějších" webech.