Vyzkoušejte Mioweb na 14 dní za 1 Kč! Objevte všechny výhody a funkce, které vám nabízí. Začněte tady.

Obchodník se zaměřením na partnerskou spolupráci

Hledáme proaktivního a komunikativního člověka, který bude rozvíjet a propagovat partnerský program společnosti ze SaaS prostředí (Mioweb), vyhledávat potenciální partnery, uzavírat nové spolupráce a rozvíjet ty stávající.

Náplň práce

  • Vyhledávání a oslovení potenciálních nových partnerů, včetně osobních obchodních setkání.
  • Oslovování influencerů.
  • Provádět průzkum trhu, sledovat konkurenci (i zahraniční) a na základě získaných informací vytvářet vlastní strategie pro rozvoj partnerského programu a nových způsobů získávání partnerů.
  • Přinášet nové nápady propagace partnerského programu směrem k zákazníkům a partnerům.
  • Dohled nad kampaněmi, které propagují partnerský program a jejich vyhodnocování.
  • Spolupráce s vlastním marketingově-obchodním týmem a externími agenturami.
  • Komunikace se stávajícími partnery a vyhodnocování, rozvíjení stávající spolupráce.
  • Navrhování a tvorba obsahu a vzdělávacích aktivit pro partnery (ve spolupráci s marketingovým týmem / externími agenturami).
  • Navazování partnerské spolupráce s provozovateli relevantních aplikací a dalšími subjekty.
  • Rozvoj funnelu pro partnerskou spolupráci.

Co bys měl/a ideálně umět nebo mít

  • Praxi a doložitelné výsledky z předchozí práce na obchodní pozici.
  • Zkušenosti ze SaaS prostředí velkou výhodou.
  • Zkušenosti s řízením partnerského programu.
  • Práci s daty, jejich vyhodnocování a report vedení.
  • Ochotu a schopnost učit se novým věcem.
  • Zodpovědnost a samostatnost.
  • Být týmový hráč, flexibilní a otevřený člověk.
  • Uživatelská znalost Miowebu je výhodou, ale ne podmínkou.

Co můžeš očekávat

  • Práci na home office.
  • Fixní odměnu + bonusy na základě odvedené práce a dosažených výsledků společnosti.
  • Práci v přátelském kolektivu.
  • 1x měsíčně dvoudenní celofiremní setkání a společné teambuildingové akce.
  • Práci na plný úvazek.

Je tahle pozice pro Tebe?

Pokud si myslíš, že tohle je pozice právě pro Tebe, následuj prosím tento postup:

  • 1
    Pošli nám krátký motivační dopis, ve kterém uvedeš, proč bys chtěl/a pracovat právě u nás a jaké jsou Tvé ambice do budoucna. Čím můžeš být přínosem pro firmu a jaké máš zkušenosti.
  • 2
    Přilož svůj životopis.
  • 3
    To vše nám pošli na e-mail tym@mioweb.cz.
  • 4
    Výběrové řízení: Pokud budeme mít na základě Tvého životopisu a motivačního dopisu pocit, že se na tuto pozici hodíš, ozveme se Ti a domluvíme se na osobním setkání nebo přinejmenším na úvodním online rozhovoru.

Výběru lidí do našeho týmu věnujeme spoustu času a energie, protože hodně investujeme do každého člověka, kterého do našeho týmu přijmeme. Proto nám, prosím, neposílej svou přihlášku, pokud nemáš opravdu vážný zájem.

S kým budeš spolupracovat

Martin Dolenský

spolumajitel a tvůrce Miowebu

Vladimír Kubiš

vedoucí oddělení Developers

Honza Krejčí

expert na práci v Miowebu

Petr Brožek

Sales & Marketing

Adam Zelycz

člen týmu Developers

Kateřina Kopecká

člen týmu Support