Adéla Maierová

Písek

+420 731 163 167

Pracuji pro

Ukázky projektů

O mně

Vždycky jsem chtěla dělat práci, u které zapomenete na čas. Kdy si hrajete a z vašich nápadů pomalu zhmotňujete nějakou vizi. Když se Vám pod rukama rodí a roste organismus, který zaujme na na první pohled svým designem a funkcemi.

Mám v životě štěstí, právě taková je pro mě práce s Miowebem. K tvorbě webů jsem se dostávala postupně, tak jak jsem víc a víc pronikala do světa on-line podnikání.

Tvoření pro mě znamená radost a když mohu nechat kousek té radosti v každém webu, který vytvořím, je to pro mě velmi povznášející pocit. Zároveň je to čas, kdy dávám prostor kreativní části svého já. Každý web je jiný a každý, který prošel mýma rukama, mě něco naučil. Miluju tu variabilitu oborů, do kterých mohu alespoň na chvíli nakouknout a něco se dozvědět. Těším se proto na všechny další, které na mě ještě čekají.

Ráda pro Vás navrhnu osobní, podnikatelský nebo firemní web či e-shop.

Poskytované služby

Tvorba prezentačních webů

Je čas na nový web? Pokud chcete mít profesionální a moderní web, který zaujme na první pohled a vaši zákazníci na něj budou rádi chodit, navíc si web upravíte jednoduše sami bez programátora, ale nechcete web tvořit od začátku sami, tak je zde pro vás tvorba webu profesionálem.

Nastavení aplikace SmartEmailing.cz

Pouštíte se do vod e-mail marketingu a chcete profesionální aplikaci SmartEmailing? Pomůžeme vám s nastavením této aplikace, tak abyste i vy mohli začít komunikovat s vašimi zákazníky a potenciálními zákazníky, díky e-mail marketingu.

Nastavení aplikace FAPI.cz

Už vás nebaví vyřizovat objednávky přes internet ručně? Využijte aplikaci FAPI pro automatizovaný prodej přes svůj web. Rádi vám ji pomůžeme nastavit a prodej zautomatizovat.

Konzultace k webu a marketingu

Chcete zkonzultovat strategii svého webu nebo svou marketingovou taktiku? Chcete, aby se někdo podíval na váš web očima nezaujatého potenciálního zákazníka a zároveň vám dál profesionální rady a tipy na vylepšení? Domluvte si online konzultaci.

Další dílčí práce, úpravy, nastavení na webu i kolem

Potřebujete udělat nějakou větší změnu na webu, který máte vytvořený v Miowebu - doplnit další stránky či je graficky upravit a doladit nebo nastavit členskou sekci a podobně. Nebo potřebujete další různé práce okolo webu jako například nastavit Google Analytics a podobně? Rádi vám pomůžeme.