Vyzkoušejte Mioweb na 30 dní ZDARMA! Objevte všechny výhody a funkce, které vám nabízí. Začněte tady.

Web s úsměvem

Dobrým webem to na internetu začíná. Tvoříme weby s úsměvem.


Informace

Chrudim


Kristýna Urbanová

Svůj život si bez tvůrčí práce nedokáži představit. A vytváření nových webů, to je pro mě úžasná dávka kreativity. Je to něco, co mě nesmírně baví - postavit pro vás web od základů, vymyslet osobitý design stránek, který s vámi opravdu rezonuje, dát webu jasnou a čitelnou strukturu, pohrát si s detaily. A samozřejmě je pak pro mě velkým potěšením sdílet s vámi radost a nadšení z dokončeného díla.

Ztotožňuji se s výrokem Steva Jobse, který řekl, že "jediný způsob, jak odvádět skvělou práci, je milovat to, co děláte". A dělat weby je pro mě opravdu srdcovka :)

Vytvoření webu

Je čas na nový web? Pokud chcete mít profesionální a moderní web, který zaujme na první pohled a vaši zákazníci na něj budou rádi chodit, navíc si web upravíte jednoduše sami bez programátora, ale nechcete web tvořit od začátku sami, tak je zde pro vás tvorba webu profesionálem.

Nastavení aplikace SmartEmailing.cz

Pouštíte se do vod e-mail marketingu a chcete profesionální aplikaci SmartEmailing? Pomůžeme vám s nastavením této aplikace, tak abyste i vy mohli začít komunikovat s vašimi zákazníky a potenciálními zákazníky, díky e-mail marketingu.

Nastavení aplikace FAPI.cz

Už vás nebaví vyřizovat objednávky přes internet ručně? Využijte aplikaci FAPI pro automatizovaný prodej přes svůj web. Rádi vám ji pomůžeme nastavit a prodej zautomatizovat.

Konzultace k webu a marketingu

Chcete zkonzultovat strategii svého webu nebo svou marketingovou taktiku? Chcete, aby se někdo podíval na váš web očima nezaujatého potenciálního zákazníka a zároveň vám dál profesionální rady a tipy na vylepšení? Domluvte si online konzultaci.

Další dílčí práce, úpravy, nastavení na webu i kolem

Potřebujete udělat nějakou větší změnu na webu, který máte vytvořený v Miowebu - doplnit další stránky či je graficky upravit a doladit nebo nastavit členskou sekci a podobně. Nebo potřebujete další různé práce okolo webu jako například nastavit Google Analytics a podobně? Rádi vám pomůžeme.

Web s úsměvem

Dobrým webem to na internetu začíná. Tvoříme weby s úsměvem.


Informace

Chrudim


Realizované projekty

Napsat zprávu

na kristyna.urbanova@websusmevem.cz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů.