Baví mě jednoduchost ovládání

Mioweb příběh Hany Hrdinové

"Již dva roky pomáhám lidem v mém okolí harmonizovat jejich domovy i osobní životy pomocí metod Feng Shui.
Na svých webových stránkách bych ráda ukázala, jak objevit principy Feng Shui ve Vašem životě a okolí.
Cesta k harmonii je velké dobrodružství."

webové stránky o FENG SHUI

webové stránky o feng shui

Dokonalé a praktické metody feng-shui umožňují lidem kultivovat jejich domov i osobnost. Pomáhám lidem porozumět jejich životnímu prostoru a následovat vlastní přirozenost.

Proč jste se rozhodla si vytvořit vlastní webové stránky?

Jako grafičku mě už dlouho lákalo mít online prezentaci svojí práce. Když jsem se rozhodla dělat profesionálně i Feng Shui, stala se z webu nezbytná součást mojí práce.

Je to váš první web nebo jste už předtím nějaké stránky měla?

Před Miowebem jsem měla web na Wordpressu. Vadilo mi ale, že si hodně úprav nemůžu dělat sama. Chtěla jsem svůj web průběžně vylepšovat a domlouvání s programátorem mě zdržovalo. Web byl pro mě spíš přítěž.

Proč jste se pro svůj web zvolila právě MioWeb?

Jako grafička jsem pracovala na webech svých známých a naučila jsem se Mioweb rychle ovládat. Zároveň jsem se přihlásila do kurzu Podnikání z pláže, díky kterému jsem Mioweb dostala za dobrou cenu. Věděla jsem, že chci změnit správu svého webu a Mioweb byl v tu chvíli pro mě perfektní.

Co se vám na práci s MioWebem líbí nejvíc?

Baví mě jednoduchost v ovládání. A taky zákaznická podpora je perfektní.

Jak dlouho jste na novém webu pracovala než jste ho pustila do světa?

Něco mezi dvěma a čtyřmi týdny.

Co pro vás bylo při tvorbě webu nejtěžší?

Nejdéle mi trvalo napsat texty a vymyslet koncepci webu. A také jsem se snažila nejít tou nejjednodušší cestou, přes použití šablon. Chtěla jsem, aby byl můj web originální a proto jsem si celý design vytvářela sama.

Jaké všechny funkcionality Miowebu využíváte a proč?

Zatím jsem na začátku, takže používám hlavně Blog a Smartemaling. Mám ráda snadné propojení s Facebookem. Při tvorbě designu svého webu jsem vyzkoušela všechny možné kombinace funkcí.

Jak vám vaše stránky pomáhají v práci a v životě?

Web mi dělá velkou radost a moc ráda na něm pracuju a vylepšuju ho. To jsem na minulé platformě nemohla a z webu to bylo taky poznat. Takže v životě mi web dělá prostě radost. V práci je to skvělá reklama a přirozený způsob prezentace mojí práce. Během krátké doby se mezi moje kamarády rozkřiklo co dělám. Píšou mi pěkné reakce na moje články a tak mě motivují k novému psaní. Blog pro mě opravdu funguje jako online deníček. Když se v práci objeví nějaký zajímavý případ, můžu o něm napsat na Blog a často to osloví víc lidí. To mě baví moc.

Kdo je váš typický zákazník a jak mu přizpůsobujete svůj web?

Pracuji teď hlavně pro ženy jako jsem já. Takže web dělám tak, aby se líbil mě. Nepřizpůsobuji ho nijak programově zákazníkům.

Plánujete nějaký další rozvoj vašeho webu?

Zatím jsem spokojená. Pracuju na tom, abych pravidelně psala na Blog. Rozvoj teď neplánuju, ale jsem si jistá, že přijde.

Děkujeme Hance za rozhovor a přejeme mnoho úspěchů nejen s webovými stránkami!