Foto Simon Anfilov

Nejjednodušší řešení pro profesionální web

Mioweb příběh Simona Anfilova

"Jsem grafik, ne kodér. Ale rád tvořím jednoduchý, čistý a přehledný webdesign. Mioweb je přesně ten nástroj, který mi umožňuje bez znalosti programování tvořit stylové a elegentní weby s bohatou funkčností.”

Osobní web s nabídkou služeb

Webové stránky s nabídkou zakázkové tvorby loga

Jak jste se od grafika a specialisty na loga dostal k tvorbě webů?

Jsem grafik a zakázky pro své klienty vnímám komplexně. Přestože se specializuji na tvorbu loga, je moje práce pomáhat klientům také logo správně aplikovat. A nejen to. Ještě důležitější je mít jasnou a přehlednou strukturu webu a správné sdělení. Zkrátka efektivně oslovit návštěvníky. Mioweb při tvorbě webu umožňuje postupovat od hrubé kostry až po finální vyladěný webdesign.

Kde a jak jste se dozvěděl o MioWebu a co Vás přesvědčilo ho vyzkoušet?

K podobným projektům jako Mioweb či Optimizepress jsem byl původně skeptický. Měl jsem předsudek, že design by se měl nakreslit a pak nakódovat. Když jsem pak novou verzi Miowebu vyzkoušel, byl jsem nadšen, jak je práce s editorem oproti ostatním řešením jednoduchá a intuitivní. A to se týká také nastavení a zprovoznění všech podpůrných funkcionalit jako je emailový marketing nebo automatizovaný online prodej.

Co Vás na práci s MioWebem baví?

Jeho jednoduchost a zároveň komplexnost. Cokoliv je potřeba upravit je okamžitě vidět. Nastavení formulářů, blogu, klientských sekcí - to vše jde velmi jednoduše a bez nutnosti programování a instalování doplňků a pluginů.

Na čem jste dělal weby předtím, než jste objevil Mioweb?

Na začátku jsem weby navrhoval ve photoshopu a kodér je programoval na míru v html a připravoval pro Wordpress. Časem jsem začal používat kvalitní responzivní šablony pro Wordpress, ale editace obsahu byla často utrpení. I to i při používání pokročilých vizuálních editorů jako Visual Composer. Vždy jsme pak potřeboval mít v záloze kodéra či Wordpress specialistu na doladění technických problémů, češtiny, zprovoznění složitějších pluginů. S Miowebem mám já sám celý web pro klienta absolutně pod kontrolou.

Na jaké projekty jste už Mioweb použil?

Veškerá moje propagace běží na Miowebu. Mioweb jsem také doporučil desítkám klientům a vytvořil pro ně originální webdesign. Často jsem klientům pomáhal i s tvorbou obsahu a konceptem celé webové komunikace. Dělal jsem rozsáhlé firemní weby i jednoduché prodejní stránky.

Co vidíte jako hlavní výhodu Miowebu oproti konkurenčním nástrojům?

Jak jsem již řekl: jednoduchost a komplexnost. To jsou dvě věci, které se zpravidla vylučují, ale u Miowebu se obě věci dokonale snoubí. Můžete postavit rozsáhlý korporátní web s automatizovaným emailingem a členskými sekcemi stejně jako jednoduchou prodejní stránku.

Jak vnímají Mioweb vaši zákazníci?

Zákazníci oceňují rychlost, se kterou je webdesing hotový. Je pro ně klíčové 100% české prostředí a podpora, kterou Mioweb nabízí. Stejně jako já si i oni mohou obsah jednoduše a rychle upravovat. Propojení s emailingem a pokročilými prodejními funkcemi navíc zvládne každý počítačově gramotný člověk.

Kdybyste mohl Mioweb popsat jednou větou, jaká by to byla?

Nejjednodušší a nejintuitivnější řešení pro profesionální prodejní web. Tečka.

Děkujeme za rozhovor!