MioWeb 3.0

Prodluže si nyní podporu a aktualizace za vyjímečnou cenu a získejte hned nový MioWeb 3.0.

Časově omezená nabídka

V minulosti jste si zakoupili doživotní licence MioWebu a k těmto licencím jste získali po dobu jednoho roku možnost aktualizací a možnost bezplatné české podpory na jeden rok.

Nyní vám nabízíme si ke svým licencím prodloužit aktualizace a podporu o 33% výhodněji a tím získat všechny funkce, i ty budoucí, které během následujícího roku vydáme, tedy i verzi 3.0.

Aktualizace s podporou si můžete prodloužit výhodněji do 15. 12. 2018.

Co získáte prodloužením

O 33% výhodněji

Máte jedinečnou možnost získat aktualizaci na MioWeb 3.0 a další za nižší cenu na jeden rok.

Nový MioWeb 3.0

Hned, jak si zaplatíte aktualizace, tak automaticky máte k dispozici MioWeb 3.0.

Všechny novinky

Aktualizací samozřejmě získáte také všechny dosavadní novinky a opravy. Výčet aktualizací naleznete zde.

Ceny aktualizací a podpory

START

1 licence

990 Kč

1 198 Kč s DPH / rok

ušetříte 500 Kč

Cena od 15.12.2018
1 490 Kč (1 803 Kč s DPH)

BUSINESS

5 licencí

1 990 Kč

2 408 Kč s DPH / rok

ušetříte 1 000 Kč

Cena od 15.12.2018
2 990 Kč (3 618 Kč s DPH)

PREMIUM

neomezeně licencí

3 990 Kč

4 828 Kč s DPH / rok

ušetříte 2 000 Kč

Cena od 15.12.2018
5 990 Kč (7 248 Kč s DPH)

Aktualizace a podporu si prodlužujete podle tarifu, který jste si v minulosti koupili.

Za tyto ceny lze prodloužit aktualizace a podporu pro své licence a získat tak všechny fuknce už jen

Prodloužení uděláte v členské sekci MioWebu v záložce Moje weby. Pokud neznáte heslo, tak si vygenerujte nové zde.

Často kladené otázky

Rozklikněte si otázku níže, která vás zajímá.
Pokud zde nenajdete odpověď, napište nám na podpora@mioweb.cz

Co se změní na mém webu s MioWeb 3.0

S aktualizací webu na verzi 3.0 váš web navenek zůstane skoro stejný (co se může stát při přechodu z 2.0 na 3.0 najde podrobné informace zde). Změní se především administrativní rozhraní pomocí kterého svůj web tvoříte. Je výrazně intuitivnější a jednodušší. Také vám přibydou nové funkce a možnosti, které můžete na svém webu využít.
Jakmile budete mít zaplacené aktualizace, tak hned získáváte MioWeb 3.0 a postupy, jak svůj web aktualizovat na tuto nejnovější verzi.

Jsou aktualizace a podpora povinné?

Nikoliv, jen doporučené. Nejen proto, že získáváte průběžně nejmodernější funkce, elementy a potřebné opravy, ale především zajišťujeme kompatibilitu s platformou WordPress, na které MioWeb běží.

Jak to bude s novými funkcemi a podporou, když neprodloužím?

Přestane se vám objevovat modré tlačítko “nová verze MioWebu” a ztratíte tak přístup k novým funkcím, vzhledům, grafice a šablonám. A hlavně nezískáte verzi 3.0. MioWeb neustále vyvíjíme a zhruba 1 - 2x do měsíce zveřejňujeme novou verzi. Přehled o aktualizacích najdete kdykoliv zde.
Přijdete i o možnost nám napsat nebo zavolat kdykoli si nevíte rady, nejste si jisti, kam kliknout nebo něco nefunguje.

Co se stane s mými weby, pokud neprodloužím?

Vaše weby zůstanou tak, jak jsou. Licence MioWebu máte napořád, takže dokud si budete platit hosting, weby pojedou. Aktualizace se týká pouze šablony webu, ve které weby editujete.

Proč jsou tyto služby zpoplatněny?

Protože kontinuálně zajišťujeme vývoj MioWebu dle nejnovějších trendů a technologií, které se velmi rychle mění. Neustálý vývoj a podpora znamená náklady, které vynakládáme v čase, zatímco platby za vaše licence MioWebu byly jednorázové.

Jaká bude cena dále?

V této akci si kupujete aktualizace a podporu pro své licence MioWebu na jeden rok. Pro další období se cena řídí dle aktuálního ceníku.

Co vám MioWeb 3.0 přinese

TVORBA WEBU NYNÍ S JEŠTĚ VĚTŠÍ LEHKOSTÍ

„Chceme vás nadchnout pro jinou cestu, vaši vlastní, abyste jednoduše naplnili své poslání a rozvíjeli svůj potenciál.“

0
.
generace MioWebu
0
měsíců vývoje
0
+
novinek

Co nového vás čeká?

V nové generaci MioWebu jsme dbali především na intuitivnost a aby byla tvorba webu s MioWebem ještě jednodušší a rychlejší.

JEDNODUŠŠÍ SKLÁDÁNÍ STRÁNKY

Funkci drag & drop jsme zachovali a ještě zjednodušili. Ve verzi 3.0 je skládání stránek webu o mnoho snadnější. Díky předpřipraveným blokům a jednotlivým elementům.

PŘIZPŮSOBTE WEB PRO RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ

S novou verzí MioWebu budete mít sami kontrolu nad tím, jak vypadá web na mobilu, tabletu či počítači. Nově máte možnost nastavit stránky pro jednotlivé zařízení.

ÚPRAVY TEXTU JSOU DALEKO RYCHLEJŠÍ

V MioWebu 3.0 už nemusíte klikat na editaci textu a upravovat jej v samostatném editoru. Tady stačí kliknout do textu a hned začít přepisovat, upravovat a formátovat. Navíc ihned vidíte výsledek.

PŘIDALI JSME NOVÉ GRAFICKÉ PRVKY

S novými grafickými prvky okouzlíte své návštěvníky webu jako profesionální designer. Můžete vytvářet různé přechody mezi jednotlivými bloky nebo vytvořit 3D zobrazení vašeho obrázku, například v monitoru počítače, mobilu či jako knihu.

Další funkce

Ve verzi 3.0 najdete i tyto nové funkce a navíc připravujeme spoustu dalších novinek.

Nové vzhledy a možnosti nastavení elementů

Většina elementů prošla revizí a dostaly nové možnosti nastavení a vypadají mnohem lépe.

Modernější šablony

I šablony prošly modernizací. Většina šablon stránek i pop apů vypadá lépe a vy tak můžete stavět ještě přitažlivější weby. Dočkáte se postupně i desítek nových šablon.

Globální tlačítka

Vzhled tlačítek nyní můžete nastavit globálně. Nemusíte tak každé tlačítko znovu nastavovat, ale stačí vybrat jeden z globálních stylů.

Automatická barevnost textů

Barva textů se vždy přizpůsobí nastavenému pozadí. Nastavíte tmavé pozadí? Text se automaticky přepne na inverzní barvu. Odpadá tak spousta práce s nastavováním barev textu.

Youtube video na pozadí

Nyní můžete na pozadí řádku i stránky jednoduše vložit youtube nebo vimeo video. Stačí vložit url stránky s videem a je hotovo. Taky lze nastavit překrytí barvou, abyste mohli nad video vkládat čitelný text.

Element ikona a nové sady ikonek

Ve výběru elementů přibyl nový element Ikona. Můžete tak na stránku přidat kamkoli ikonku, popřípadě k ní přidat text. Také jsme rozšířili výběr přibližně o 600 ikonek.

Předdefinované nastavení

Na řadě míst máte možnost vybírat z předdefinovaných hodnot. Nastavování je tak rychlejší a lze tak snadno dosáhnout jednotnosti vzhledu. Pokud vám předdefinované hodnoty nevyhovují, můžete si nastavit vlastní.

Parallax

U obrázku na pozadí lze nastavit efekt parallax. To znamená, že při skrolování se pozadí bude pohybovat jinou rychlost, než obsah nad ním. Vyvolává to dojem hloubky a přitáhne to pozornost.

Nové mobilní menu

Předělali jsme mobilní menu. Je přehlednější s moderním vzhledem.

Více vzhledů hlavičky

Přibyly nové možnosti nastavení hlavičky. Můžete si tak snadno najít strukturu, která vám nejvíce vyhovuje.

V členských sekcích přibyl Klub

Můžete si tak pomocí členských sekcí vytvořit klub s měsíčním členstvím. Prodávat jednotlivé měsíce, roky nebo lekce zvlášť a umožnit uživatelům přístup jen k nakoupeným lekcím.

Odemykání lekcí splněním úkolů

Nyní můžete nastavit, aby se v členských sekcích odemykaly lekce splněním úkolů té předešlé. Klienti tak můžou jít svým tempem a kurzem procházet plněním úkolů.

NAŠÍM CÍLEM JE, ABY BYLA STAVBA WEBU JEŠTĚ JEDNODUŠŠÍ A RYCHLEJŠÍ

Co o MioWebu 3.0 říkají uživatelé

Přečtěte si co o MioWeb 3.0 říkají ti, kteří jej používají...

S MioWebem pracuji už více jak 3 roky a novou verzi můžu jedině pochválit, protože přináší opravdu spoustu vylepšení. Myslím si, že šetří čas při tvorbě webu minimálně o 50%. Z vlastní zkušenosti vím, že je to jedna z nejlepších šablon, která na trhu vůbec je. Takže MioWeb můžu jedině doporučit a děkuji za něj.
Jan Tipmanngrafik
Webové stránky tvořím už více jak 10 let. Ale teprve s prvním webem, který jsem před dvěma lety postavil na MioWebu, se moje vášeň propojila s dokonalým nástrojem, který mi umožňuje moderní, funkční weby tvořit s maximální jednoduchostí. A nová verze MioWeb 3.0 jde ještě dále. Jednoduše wow.
Lukáš Kochrdawebmaster
Abych pravdu řekla, když jsem o nové verzi slyšela, byla jsem vcelku skeptická, protože v té stávající pracuji deno denně a říkala jsem si, jestli to akorát nebude práce navíc učit se v novém editoru, v novém prostředí, zvyknout si na něco nového. Ale svůj pohled jsem velmi rychle změnila ve chvíli kdy jsem měla možnost si novou verzi vyzkoušet. Je pohodlná, je intuitivní, změny které uděláte ihned vidíte, je prostě super. Nadchly mne nové možnosti jako je třeba umístění obrázků v řádku, které je nyní tisíckrát snažší než bylo dříve. A jsou tam i další prvky, které jsou super, jako je například obal knihy. A musím říct, že už se moc těším, jak nová verze bude spuštěna a budu v ní moct pracovat.
Erika Čákorováonline podnikatelka

Kdy bude MioWeb 3.0 k dispozici?

Jakmile budete mít zaplacené aktualizace, tak můžete svůj web aktualizovat ;)

Prodloužení uděláte v členské sekci MioWebu v záložce Moje weby. Pokud neznáte heslo, tak si vygenerujte nové zde.