Zapalte se pro svůj projekt

A NAKLIKEJTE
SI NA TO JEDNODUŠE
SVŮJ NOVÝ WEB

MioWeb splní vaše přání mít web, který budete tvořit s radostí

Ať už prodáváte oblečení, provozujete restauraci nebo zprostředkováváte zážitkové lety balonem, S MioWebem vždy vytvoříte tu správnou formu webové prezentace – rychle, jednoduše a bez potřeby programátorských schopností.

Pokaždé jiný web

Pro každý druh služeb se hodí jiné rozložení webu. Proto vám MioWeb nabídne řešení přímo na míru vašim potřebám. S námi vytvoříte produktový web, osobní web, blog, firemní stránky, e-shop i jakýkoli jiný typ stránek.

Rozložení přitom vůbec nemusíte vymýšlet vy sami. K dispozici jsou desítky ověřených šablon, které lze využít – a podle libosti také upravovat.

Minimum kroků, rychlé úpravy

Než se složitě proklikáte administrací, už si dávno nepamatujete, co jste chtěli upravit… Tak přesně to se vám s MioWebem nikdy nestane. Stačí jen kliknout na daný text a můžete začít upravovat.

Ke svému webu máte své přihlašovací údaje, takže nepotřebujete týdny nahánět programátora, aby vám web upravil. Prostě se přihlásíte a na pár kliknutí změnu na webu uděláte.

Design jako z dílny opravdového profesionála

MioWeb přichází i s grafickými prvky, které váš web opravdu vyšperkují. Uvidíte sami, že na detailech v tomto případě záleží.

Dáváte přednost interaktivní prezentaci plné zajímavých efektů nebo statickým stránkám? MioWeb zvládá obojí. Je jen na vás, který způsob zvolíte.

Funkce, které jdou s dobou

Internet a preference jeho uživatelů se mění. Už nemusíte předělávat celý web co 3 roky, protože jeho systém je zastaralý a nemá funkce, které si doba žádá. MioWeb jde s dobou, stále vyvíjí nové funkce, které moderní web potřebuje.

Již nyní obsahuje MioWeb funkce, které jsou unikátní na českém trhu a zahraniční řešení je poskytují za řádově vyšší cenu. Díky možnostem a funkcím, které má MioWeb, se líbí začátečníkům i webovým profesionálům.

Sami kontrolujete zobrazení

Žádné roztažené obrázky, překrytá okna nebo nesrozumitelný text při zobrazení webu na mobilu. Stránky se automaticky optimalizují pro různá zařízení a vy si toto nastavení můžete ještě sami přizpůsobit, aby web vypadal dokonale na počítači, mobilu i tabletu.

Správa webu – běžná realita vs. MioWeb

Řada podnikatelů dnes a denně naráží na potíže plynoucí ze spolupráce s programátory. Ti jsou natolik vytížení, že se za jejich služby platí zlatem a čeká se na ně i celé týdny. To je problém zejména ve chvíli, kdy potřebujete aktualizovat informace o produktu, změnit kontakt nebo třeba vložit novou podstránku – a potřebujete to opravdu bleskově. Řešení? MioWeb a samostatná správa webu. Tady si sami upravíte, co potřebujete a kromě přívětivé roční platby to bude stát jen pár minut času.

Podívejte se sami, jak jednoduše se v MioWebu tvoří a upravuje web:

Co o MioWebu říkají jeho uživatelé

Abych pravdu řekla, když jsem o MioWebu slyšela, byla jsem vcelku skeptická, alele svůj pohled jsem velmi rychle změnila ve chvíli kdy jsem měla možnost si jej vyzkoušet. Je pohodlný, je intuitivní, změny které uděláte ihned vidíte, je prostě super. Nadchly mne nové možnosti pro můj web.
Erika Čákorováonline podnikatelka
MioWeb zjednodušil mé podnikání v oblasti tvorby webových stránek. V situaci kdy mám připravený obsah, je vytvoření webu otázka maximálně několika dnů. Oceňuji snadnou práci s vizuálním editorem, který dále poskytuje možnost vložení vlastního zdrojového kódu. Díky tomu, že MioWeb běží na Wordpressu, je možné do webu pomocí pluginů nebo doprogramování dodělat téměř cokoliv.
Martin Chramosiltvůrce webů
S MioWebem pracuji už více jak 3 roky. Myslím si, že šetří čas při tvorbě webu minimálně o 50%. Z vlastní zkušenosti vím, že je to jedna z nejlepších šablon, která na trhu vůbec je. Takže MioWeb můžu jedině doporučit a děkuji za něj.
Jan Tipmanngrafik
Webové stránky tvořím už více jak 10 let. Ale teprve s prvním webem, který jsem před dvěma lety postavil na MioWebu, se moje vášeň propojila s dokonalým nástrojem, který mi umožňuje moderní, funkční weby tvořit s maximální jednoduchostí.
Lukáš Kochrdawebmaster
Když vidíte, jak vám roste pod rukama něco, co jste si v životě nepředstavovali, že dokážete, je to obrovská dávka energie, která vás nakopává dopředu. Musím přiznat, že jsem byla s každou další vytvořenou stránkou pyšnější.
Michala Měřínskáspecialistka na ženskou krásu
MioWeb jsem začal používat na začátku roku 2015, kdy jsem přišel o webaře. Během pár hodin jsem se v něm zorientoval a zamiloval si ho natolik, že jsem za tu dobu vytvořil desítky webů, jen díky této šabloně.
Mário Roženskýprovozovatel služby na efektivní práci s emaily
Díky webu a ebooku zdarma jsem během prvních 2 měsíců práce s ním získala obchody ve výši 170 tisíc na provizích. Nyní mám rozpracovaných dalších 6 konkrétních obchodních případů.
Ivana Cikánkováexpertka na prodej nemovitostí

Ukázky webů vytvořených v MioWebu

Nechte se inspirovat webovými projekty, které si vytvořili naši zákazníci. Díky široké funkcionalitě si na MioWebu můžete postavit téměř jakýkoliv typ webových stránek.

Kdo stojí za MioWebem

0
zákazníků

vytvořilo přes

0
webů na MioWebu

Obecně platí, že nejlepší produkty se rodí ve chvíli, kdy jejich vynálezci postrádají nástroj pro řešení své aktuální situace. A právě tak vznikl i MioWeb.

Ve firmě jsme stavěli nové weby pro projekty a jejich počet se rychle zvyšoval. Jediný, kdo zvládal tvorbu a správu webů, byl Martin Dolenský. Byli jsme tak stoprocentně odkázáni na jeho znalosti a zejména čas, kterého však rychle ubývalo. Právě Martin v roce 2012 přišel se zajímavou myšlenkou. Jeho vizí bylo zjednodušení celého procesu tak, aby správu nových webů zvládal každý ve firmě. Proto začal vyvíjet webovou šablonu – a tím byl položen „základní kámen“ MioWebu.

Hned v následujícím roce vznikla verze 1.0, která výrazně zjednodušila správu webu. Martin se s touto verzí nespokojil a začal vyvíjet verzi 2.0, která měla přinést větší uživatelskou přívětivost a funkce moderního webu. Nová verze přišla na trh v srpnu 2014 a způsobila revoluci v tvorbě webových stránek. Ještě více se zjednodušila tvorba a správa stránek a širší paleta funkcí umožnila i pokročilejší úpravy.MioWebem 2.0 tak každý – od podnikatelů a firem až po jednotlivé osoby – získal aplikaci, ve které si mohl udělat téměř vše na webu od A do Z zcela samostatně a přesto profesionálně.

Úplnou novinkou je verze 3.0, která spatřila světlo světa koncem roku 2018. Ta potěšila především začínající tvůrce webu, protože přehledně ucelila veškeré funkce – zejména v oblasti designu. V současné době už není potřeba nastavovat vzhled pro každý jednotlivý prvek stránek, ale lze to udělat jednotně pro celý web. Tím pádem je skládání webu rychlejší a uživatelsky přívětivější. Díky tomu si web dokáže poskládat i úplný začátečník.

MioWeb dnes tvoří tým nadšených programátorů, markeťáků a pracovníků zákaznické podpory, kteří jsou vždy připraveni pomoci s MioWebem i vám.

7 v 1

MioWeb nyní obsahuje 7 profesionálních modulů.
Vyberte si pouze ty, které pro své podnikání potřebujete.

Web

Desítky šablon pro registrační, přistávací, obsahové, webinářové, prodejní a další stránky.

Blog

Publikujte pravidelně zajímavé články a získejte tak pozornost a nové návštěvníky.

E-shop

Jednoduchý malý eshop, který se integruje do vašeho webu, aniž byste jej museli předělávat.

Členské sekce

Sdílejte se svými zákazníky placený obsah v rámci uzamčené členské sekce.

Kampaně

Systém postupného odkrývání obsahu zdarma se skvělou prodejní koncovkou. Vše automatizovaně a hladce.

Napojení na email

Webové formuláře propojené s email-marketingovými nástroji, které automaticky vrací návštěvníky na váš web.

Napojení na prodej

Integrace s aplikací FAPI umožňující odbavit objednávky a doručit produkty v co nejrychlejším čase.

…a vše plně responzivní

Připraveno ihned pro všechna mobilní zařízení.

Základní funkce Miowebu

Šablony stránek

Desítky šablon pro rychlou tvorbu nového obsahu.

Intuitivní editor

Stálý přehled o tom, jak stránku vidí její návštěvníci.

Blog

Vytvoření vlastního blogu s přehledným výpisem článků.

Facebook

Snadné nastavení atributů pro použití odkazů na Facebooku.

Vše v češtině

MioWeb mluví vaší řečí, stejně jako zákaznická podpora.

SEO

Jednoduché nastavení SEO parametrů pro optimalizaci stránek pro vyhledávače.

A/B testování

Možnost testování atraktivity dvou stránek pro zákazníky.

Vyskakovací okna

Editor a šablony vyskakovacích (pop-up) oken pro aktivnější prodej.

Affiliate

Možnost vkládání měřicích kódů z vašeho affiliate programu.

E-mail marketing

Stačí dva kliky k propojení webu se SmartEmailingem, GetResponse, MailChimp, AWeber.

Online prodej

Efektivní online prodej s využitím prodejního formuláře FAPI.

Responzivní web

Každá stránka se automaticky přizpůsobí všem zařízením.

Vyberte si výbavu a vyražte na cestu

Chci svobodu a nový web

Mioweb Start

9.990 Kč

Nyní 4.990 Kč vč. DPH ročně
nebo už od 970 Kč vč. DPH měsíčně.

Potřebuji web a být vidět. Chci online vizitku nebo webovou prezentaci. Vše potřebné pro jednoduše krásný a funkční web na PC i mobilu.

Web

 • 1x web
 • 1x blog
 • Vizuální MW Editor 3.0
 • Doména na rok
 • Hosting a emailové účty (10 GB)
 • 71+ šablon a vzorů
 • Responzivní design (PC, tablet, mobil)
 • Denní zálohování a obnova dat
 • Automatické aktualizace
 • Bez reklam
 • Návody, nápověda a podpora v češtině
 • Online kurz: Web za 1 odpoledne
 • Zázemí, podpora a dobrý duch Miowebu

Marketing

 • SEO nastavení
 • Podpora Google Analytics
 • Sociální tlačítka (Facebook, Instagram...)
 • Animace a vkládání videí (YouTube)
 • Formuláře a napojení na email marketing
 • Odpočítávání a akce
 • Reference a testimonials
 • Tlačítka
 • Pop-upy (vyskakovací okna)
 • Mock-upy (grafika v obrazovce)
 • A/B testování
 • Affiliate kódy
 • a mnohem mnohem více

Chci prosperitu a plnou výbavu

Mioweb Business

14.990 Kč

Nyní 9.990 Kč vč. DPH ročně
nebo už od 1.470 Kč vč. DPH měsíčně.

Potřebuji prodávat a růst. Chci prodejní automat, eshop, členské sekce. Vše potřebné pro úspěšný profesionální web s extra moduly.

Web

 • 1x web
 • 1x blog
 • Vizuální MW Editor 3.0
 • Doména na rok
 • Hosting a emailové účty (10 GB)
 • 71+ šablon a vzorů
 • Responzivní design (PC, tablet, mobil)
 • Denní zálohování a obnova dat
 • Automatické aktualizace
 • Bez reklam
 • Návody, nápověda a podpora v češtině
 • Online kurz: Web za 1 odpoledne
 • Zázemí, podpora a dobrý duch Miowebu

Marketing

 • SEO nastavení
 • Podpora Google Analytics
 • Sociální tlačítka (Facebook, Instagram...)
 • Animace a vkládání videí (YouTube)
 • Formuláře a napojení na email marketing
 • Odpočítávání a akce
 • Reference a testimonials
 • Tlačítka
 • Pop-upy (vyskakovací okna)
 • Mock-upy (grafika v obrazovce)
 • A/B testování
 • Affiliate kódy
 • a mnohem mnohem více

E-shop

 • Až 100 produktů
 • Napojení na platební bránu
 • Tlačítko expresního nákupu
 • Prvky pro prodej na webu
 • Varianty produktů
 • Jednoduché skladové hospodářství
 • Podpora EET
 • Fakturační nástroj FAPI na 14 dní zdarma, dále vybraný tarif

Kampaně a členské sekce

 • Neomezeně členských sekcí
 • Neomezené množství členů
 • Časově omezené členství
 • Členské úrovně
 • Katalog členů
 • Postupné odkrývání obsahu (evergreen)
 • Tvorba prodejních kampaní

Máte otázky?

Zajímá-li vás nějaká z těchto otázek, rozklikněte ji a dozvíte se odpověď:

Zaregistroval jsem si zkušební verzi MioWebu a chci pokračovat v tvorbě webu v ní. Jak to udělat?

Je potřeba do objednávky uvést stejnou e-mailovou adresu pod kterou jste si registrovali zkušební verzi MioWebu. V objednávce pak budete mít na výběr právě mezi zkušebním webem (tak zvaným "Trialem") a prázdným webem.

Mám vlastní web a chtěl bych ho převést na MioWeb, jde to?

Rychlý převod webu, který je na jiném systému či šabloně, možný není. V MioWebu je potřeba celý web znovu vytvořit. Samozřejmě svou doménu můžete zachovat a použít ji pro vytvoření webu v MioWebu.

Co dělat, když mám funkční web, chtěl bych ho převést na MioWeb, ale dokud nebude hotový, chci aby na doméně běžela původní verze?

Při objednávce proveďte objednávku na dočasnou doménu. Jakmile budete mít web připraven, napište nám na podporu a požádejte o přesunutí obsahu webu na cílovou doménu.

V případě, že jste nenašli odpověď na svou otázku, neváhejte nám ji napsat na podpora@mioweb.cz.

Tvořte i vy svůj web s radostí a láskou

Převezměte otěže a sami se postarejte o svou online prezentaci. Vždyť kdo jiný dokáže nejlépe představit svůj produkt či službu než právě vy.